Diksizavr

Кушон з авокадо із Китаю

Кушон з авокадо із Китаю

Купувала його ще на чорну п'ятницю, і обійшовся він мені в 6 гривень, все завдяки купону 😁 Давно хотіла спробувати тональний у такому форматі.

Кушон прийшов у трохи зім'ятій картонній коробці, в комплект також входив невеличкий спонжик. І перше, що мене збентежило це жахливий промисловий запах , який йшов від спонжу 🤢 Спочатку намагалася його добре промити, проте ситуація краще не ставала, ну і вже зовсім роздратувавшись я видрала його із пластмасової ручки, і виявилося, що то так "пахло" через клей, який кріпив спонжик 😲. Тому я просто обережно його зрізала, і ще раз промила добренько це все діло пахучим милом, після цього неприємний запах зник 🙏

Взяла найсвітліший 01 відтінок Ivory

І по кольору він дійсно доволі світлий з жовтим підтоном, мені повністю підійшов. Об'єм - 20 грам

Тональний заявлений як зволожуючий , на другому місці у складі стоїть мигдальна олія 😳 Прикріпила вам фото з упаковки , якщо цікаво більш детально роздивитись склад 👌 І дійсно по відчуттях тональний, густенький, та жирнуватий. Перекриття дає непогане, фініш сяючий, жирний і це перший тон який я вимушена закріплювати пудрою, проте навіть так я всеодно його сильно відчуваю на шкірі плюс він щей відбивається на тому ж самому телефоні 😮‍💨

Висновок: перекуповувати не буду, здебільшого використовую його в макіяжах для клубу, де нафарбувалась, сфотографувалась і швиденько змила. Для мене він виявився заважким 🥲

Кушон з авокадо із Китаю
Кушон з авокадо із Китаю
Кушон з авокадо із Китаю
Кушон з авокадо із Китаю
Кушон з авокадо із Китаю
Кушон з авокадо із Китаю
Кушон з авокадо із Китаю
Кушон з авокадо із Китаю
Кушон з авокадо із Китаю