SomovaFM

Yellow Diamond Intense | Versace

Yellow Diamond Intense | Versace
Yellow Diamond Intense | Versace

Версаче вміють робити помпезні презентації та стилізації свого товару. Не виключення й пляшечки парфумів, хоча в мене пробник. який нічим не вирізняється, але повнорозмірка явно кричить про свою дороговизну.

Класифікація: елітна

Тип аромату: квіткові

Початкова нота: Бергамот, Грушевий щербет, Неролі, Цитрон

Нота серця: Жасмин, Османтус, Фрезія, Цвітіння апельсину

Кінцева нота: Amberwood (древесний янтар), Бензоїн, Мускус, Пало санто

Елітний пробничок представлений і в білому семплі із золотистим написом. Дозатор зручний, розпил з нього мінімальний.

Одразу при нанесенні відчуваю кислу ноту лимон. Це той бризг в обличчя, коли вичавлюєш дольку лимону в чай. Черех хв 5 ця кислинка зникає, а мені хотілося б відчувати її довше.

Далі аромат стає більш спокійним та квітковим. Є відголоски османтусу та гадаю цвітіння апельсину, бо він доволі свіжий.

Десь через 30 хв аромат стає солодшим, більш теплим. Якщо гарно принюхатись можна відчути янтарні ноти, хоча цей камінь особливо не пахне, але ж є в нього харанктерний запах солодкої древесної смоли.

Жасмін чи мускус я не відчуваю взагалі, так само як і пало санто. Єдиний древесний відголосок це аmberwood.

Осматнус та фрезія грають в ароматі до кінця ніжним солодкуватим букетом.

Аромат мені сподобався, але не вразив. Можливо через те, що колись в Avone я чула щось ну дуже схоже.