Zhukovka 🌸

#testmakeupclub Тестую НОВИНКИ від Kerastase...

#testmakeupclub Тестую НОВИНКИ від Kerastase...

Всім привіт 🧴

Спішу виправитись і роблю огляд на тестовий боксик від Kerastase 🎁

До нього входить :

1. Прешампунь

2. Шампунь-ванна

3. Кондиціонер

4. Маска

5. Олійка

Очікування великі , але давайте по черзі розберемо кожен засіб і поглянемо на "ДО" та "ПІСЛЯ"

#testmakeupclub Тестую НОВИНКИ від Kerastase...
#testmakeupclub Тестую НОВИНКИ від Kerastase...

Гелевий флюід, який я наносила на вологе волосся по всій довжині , уникаючи коренів . Спочатку нанесла 2 натиски , зрозуміла, що замало і по трішки додаючи , на своє довге волосся я нанесла 7 крапель прешампуню. Саме після правильно підібраної кількості засобу я відчула його дію. Якщо ви стикались з "ощелачиванием организма" , то тут подібні відчуття тільки на волоссі. Хочеться описати словом SMOOTH, волосся за кілька хвилин помітно стало гладкішим. Я не знаю, як правильно описате це відчуття, але кондиціонуючої чи помякшуючої дії прешампунь не дає, саме лужний ефект відчувається.
Його дію я відчула🍋 після нанесення можна прочесати волосся по довжині.

Густий кремовий шампунь , який утворює пишну піну. Не дивлячись на те, що він розроблений на основі м'якого ПАВ і не містить дешевих піноутворювачів👍🏻
Промиває гарно шкіру голови навіть з першого нанесення , але я завжди наношу шампунь двічі і виключень не робила !
Шампунь дуже економний , цією тревел версією можна замутити пінну вечірку в одному з готелів Єгипту 🫧
Тому ціна все ж таки тут себе виправдовує !
Після шампуню волосся злегка плуталось, прочесати пальцями не вдалося .

Маску я наношу після шампуню, прибравши зайву вологу та розподіливши волосся на пасма .
Консистенція дуже густа , я обожнюю густі маски, адже, на мій погляд, вони не лише економніші у використанні, а й більш дієві. На свою довжину 70 см мені знадобилося 2/3 пробника, тобто 10г масочки.
Ефект відчувається одразу ! Волосся приємно напитується і стає тяжчим, мені це довподоби . Волосся неймовірно м'яке , гладке і гарно прочесуєтся.
Відчувається , що це професійний засіб.

Всі процедури, що стосуються волосся, я закриваю кондиціонером. Кондиціонер, зазвичай, має більш кислий pH , що в свою чергу , слугує закриттю волосяних лусочок.
Прибираю зайву вологу і розподіливши на пасма волосся, наношу кондиціонер . Його дію я відчуваю одразу ! МЕГА пом'якшення і шовковість , яку дає силікон DIMETHICONE та AMODIMETHICONE 💉 Відчувається навіть на долонях силіконистість 👐🏻
Ефект на волоссі звісно неймовірний і візуально, і на дотик !

На свої 70см довжини мені знадобилось 1/2 вмісту саше , тобто 5г продукту .

Олійку я наношу на злегка вологе волосся , вже наполовину підсушене феном . В такому разі я бачу її дію і в підсушеному вигляді вона не сильно жирнить волосся . Олійка додає УЛЬТРА блиску , на фото помітно, правда ? ✨
І додатково пом'якшує волосся , хоча казалось би куди вже більше ? 😅

Дуже економна у використанні !

Використовувала всі засоби комплексно, адже не дарма це Лінійка 🧴
Маючи білий наліт на кранах, з певненістю скажу, що вода в моїх краях дуже жорстка і має безліч осаду , про це також свідчить аналізатор TDS - мерт, який ми маємо вдома.

Використавши всю лінійку Kerastase вперше моє волосся наче заново почало дихати , от правда. Особливо я відчула це від прешампуню , пів кілограма наче скинула 😅
Також сподобались маска і кондиціонер , вони дають крутий ефект і гарно працюють на моєму волоссі. Але разом вони все ж таки перенасичують волосся , маску раджу закривати більш легким кондиціонером.
В соло варіанті - це безумовно ПОЖЕЖА 🔥

Готова на повномір і маски, і кондиціонеру !


Олійка та шампунь вразили більше економим використанням , ніж окремою дією !

Додаю відео , але одягайте окуляри, бо може засліпити 😎