Hanna Domashenko

Улюблені продукти для губ (+ свотчі)

Улюблені продукти для губ (+ свотчі)

Привіт, красуні! Сьогодні хочу з вами поділитися своїми улюбленими продуктами для губ з декоративної косметики.

Я фанат блисків, не люблю на собі яскравих кольорів, бо, мабуть, просто не вмію приміняти їх на собі...😊 Я обожнюю ніжні кольори на губах - особливо щось ніжно-рожеве🥰

Перш за все, щоб продукт гарно виглядав на вустах - потрібно гарно підготувати губи. Для цього я користуюся скрабом! В мене від Belor Design, який я придбала ще до війни. Скраби для губ, зазвичай, дуже економні у використанні і їх вистачає на довго.

Улюблені продукти для губ (+ свотчі)
Улюблені продукти для губ (+ свотчі)

Цей продукт гарно зволожує губи, не розтікається протягом дня. Як на мене, він навіть трохи тінтується, тому каву можна пити із задоволенням)

Інтенсивність кольору можна регулювати самостійно. Продукт не западає та створює спокусливі вуста! Єдиний недолік - це злегка гіркий присмак і дуже дивний аромат, який навіть важко з чимось порівняти...)

Givenchy говорить, що це бальзам, а як на мене - досить схоже саме на помаду! Інтенсивність кольору можна регулювати самостійно - від ніжного, до насиченого ягідного! Має зволожувальну та доглядову формулу з бонусом у вигляді дуже красивого кольору! Після нанесення відчувається на вустах ментолова прохолода, але ненав'язлива... Футляр...це окрема любов!😍 Який же він стильний! Поєднання металу та тканини "під шкіру" виглядає дуже ефектно! Приємно взяти з собою в сумочку! До речі, гарний варіант подарунку мамі або подружці!

Блиск для губ Clarins - то моя любов! В ньому ідеально все - зручний тюбик та аплікатор, прекрасне зволоження для губ та чудовий аромат! Цей блиск я використовую на повсякдень. Він завжди у мене в сумочці. Робить спокусливі, зволожені губи. Те, що треба хоч на побачення, хоч на прогулянку з подружкою, хоч на вихід в ресторан!