Kizza

Туторіал макіяжу "Кокетки"

Туторіал макіяжу "Кокетки"

Окрім фінальних - всі фото будуть "в дзеркало" тому окрім мого обличчя нас будуть супроводжувати і фото телефона🤣

Прокинулись, потягнулись, вмились, зайшли в соцмережу з картинками, але не ту, де блогери водяться, а ту звідки всі референси і натхнення беруть😉 покривлялись в дзеркало і взялись творити🖌️

За тон в мене відповідає мінеральна Lirene. На диво хороша, криє добре, особисто в мене ніяких додаткових проблем не викликає. Десь вже писала про неї дуже розгорнуто, як найду - вставлю посилання. https://club.makeup.com.ua/post/24773/ знайшла🫡

Якщо ми чуємо назву "рококо" ми одразу уявляємо напудрені і набілені обличчя. Хто я така, щоб йти проти правил? Беру білу пудру від Mehron і втоптуючими рухами роблю бейкінг на все обличчя 🤣

Нарешті, я,як остання черепашка доповзла до покупки цих рум'ян. В мене сьогодні будуть ну дуже рожеві щоки і вилиці. А що, ми ж якось збираємось привертати до себе увагу? Тому не соромлячись натираємо собі обличчя до рефільної пігментації💖

Ну не можу я не додати певної мультяшності чи надприродньості в образ. Тому вибір пав на корейські лінзи Nezuko R там обідок і сіточка на зіниці. З мінусів на лінзі промальовані бліки, тому треба слідкувати, щоб нічого не перекрутилось, бо буде кумедно виглядати.

Губи вирішила зробити глянцево-цукерковими. Для цього консилером тону губи в білий. Промальвую олівцем для очей розтяжку кольору, додаю трохи помади на центр для ущільнення кольору. І ще фіолетовим олівцем чуть промалюю складки. Він теж Oh my look на останньому фото видно його присутність на губах. Ну і яка кокетка без "мушки"? Правда вона скоро змінить свою форму😉 Фінальний блиск на губах забезпечує Eyegloss від Lamel.

Тут все просто. Фарбуємо білою тушшю вії. Палітрою Neon Demon оформлюю повіки. Клею білі вії і додаю пігмент Леля від Owl Serena. На бровах білий олівець Artdeco Waterproof в суміші з молочним Jumbo Pencil.

Натираємось хайлайтером до сяяння, одягаємо перуку, шию тонуємо рум'янами. Перериваємо всю квартиру в пошуках бодай якихось аксесуарів і біжимо фотографуватись🩷

Так, як я чомусь всі невдалі кадри вже повидаляла, тому якихось смішних кадрів показати вже не можу😶 Загалом, образ мені сподобався, єдине не вистачає аксесуарів. Там метеликів, ниток "перлин", можливо більше стрічок, бантиків тощо. Так, як на обличчі особливо немає за що зачепитись - око просить "навантажити" оточення. А так - я цілком задоволена цим образом і вважаю що мені непогано личить цей стиль🤣