Missmili

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip

Дуже люблю різні блиски і олійки для губ і вже маю свою невеличку колекцію)

Олійку для губ від Nyx підгледіла тут у клубі,потім стали траплятися рекомендації в Тіктоці,ну і я не втрималась …я ж не залізна😅)

Олійка представлена у 8 відтінках на будь-який смак:

01 My main-прозорий

02 Missed Call -прозоро-рожевий без шимером

03 Supermodel-яскравіший рожевий з блискітками

04 That's Chic-сливовий,колір ягідного желе чи компотика без шимеру

05 Newsfeed-полуничний відтінок без шимеру

06 Follow Back-персиково-абрикосовий теплий відтінок в поєднанні з золотавими блискітками

07 Scrollin-карамельно-шоколадний відтінок без блискіток

08 Status Update-насичений шоколадний відтінок без шимеру

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip

Для себе обрала відтінок 04 That’s chic

Вартість від ~ 240грн

Обʼєм 4,8 мл

Переваги олійки:

-в складі має олію сквалану малини і морошки для зволоження губ

-за рахунок густої текстури має гарну стійкість

-не тестується на тваринах

-зручний формат з великим і мʼяким пухнастим аплікатором для комфортного нанесення

-великий вибір напівпрозорих відтінків які виглядають гарно як і соло так і в поєднанні з різними олівчиками або помадами

Обраний відтінок:Відтінок 04 That’s chi-це красивий ягідно-сливовий відтінок з холодним підтоном,на губах виглядає напівпрозоро але з легким ненавʼязливим рожевим відтінком без тінтуючого ефекту

В пляшечці він здається затемним і насиченим,але на губах виглядає легко і желейно

Смак і аромат:Аромат і присмак приємний,солодкий і ягідний.

По консистенції це густа і тягуча маса,на губах розподіляється доволі легко,інтенсивність відтінку можна варіювати нашаровуванням

Розмір має значення!Аплікатор дуже зручний,він великий,мʼякенький,пухнастий,набирає достатню к-сть засобу і рівномірно розподіляє його на губах.Я обожнюю такі аплікатори!

Відчуття і вигляд губах:На губах олійка відчувається комфортно,не липка,однорідна,не розтікається.

За рахунок густої консистенції олійка на губах доволі стійка,звичайно при умові якщо не їсти і не пити,бо в іншому разі потрібно буде поновлювати

Виглядає олійка дуже глянцево і соковито,візуально губи виглядають більшими)

Висновок: Олійка дуже класна!Такий формат мені дуже сподобався,вона комфортна,стійка,блискуча і має гарний відтінок,замовила ще одну олійку в іншому кольорі )

Ви пробували цю олійку?