Tanserb

#thatIWonTheGeneticLottery

#thatIWonTheGeneticLottery

Що я виграла в генетичній лотереї?

- Фігура. Мій зріст 174 см, я не схильна до повноти по гінетеці. Раніше могла їсти все, що захочу)) Зараз, з віком, доводиться трохи обмежувати себе у смаколиках та трохи більше часу проводити у спортзалі. Але все одно мені пощастило з метаболізмом.

- Із довжиною ніг теж пощастило. Форму коригую на тренуваннях. Але за довжину дякую генетиці.

- Груди у мене невеликі. Але для мене це є плюс. Дуже зручно.

- Від природи у мене гарний контраст між талією та стегнами. Тому талія здається тонкою. Ну а сідничні м'язи підтримую на тренуваннях, щоб було все там округленько 😄

- Колір очей такий як у тата, із зеленцем. Дуже люблю цей колір

- Довгі вії, теж від тата

- Родимка над губою. Чоловік постійно каже, давай її видалимо. А я її кохаю! Це моя особливість та неповторність.

- Люблю власний тон шкіри. Він не надто блідий, ніби трохи засмаглий.

- Брови, досить густі. Мені вистачає їх трохи підфарбовувати. Головне, вчасно вищипувати знизу)

Що я “програла” за природою, але прийняла у собі:

Все дитинство моя мама говорила мені про ці недоліки, що вони мене сильно псують. Спочатку я засмучувалася, комплексувала. Але згодом я прийняла себе і полюбила в собі все, включаючи це ) :

- Сутулість. Разом із стрункою фігурою та довгими ногами така постановка плечей передалася мені від тата та дідуся.

- Схильність до целюліту. Це прийшло із віком. Ну і, зрозуміло, з любов'ю до шкідливих смакот.

- Носогубні складки дуже виражені. А з того боку, де родимка – особливо

- Тонкі губи. І сухі.

- Криві зуби. Не коригувала їх. Звикла до них, мої. Але усмішка, не ідеальна. Зате щира)

- Дуже тонкі,сухі, тендітні нігті. Без гель лаку це просто муки. Тому зміцнюю гель лаком. Від мами дісталися

- Досить великий ніс, та ще й із горбинкою. Все мені про нього говорять, особливо мама (ага, ніс-то від тата дістався). Але я його кохаю. І часто роблю фото у профіль)))

Ну от, мабуть, і все. Дякую всім, хто заглянув. Я ще досить новий член спільноти Makeup, буду дуже рада новим знайомствам! 😊