Інна ✨

Пудра для обличчя Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake

Пудра для обличчя Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake
Пудра для обличчя Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake

В мене комбінована шкіра і в теплий період року я не використовую тональний засіб, лише пудру. Мені так комфортно, лице з пудрою зберігає матовий ефєкт приблизно 4 години, далі я використовую матуючі серветки для того, щоб підправити макіяж та позбутися лишнього себуму. Ця схема зі мною вже багато років, але з пудрою Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake вперше я познайомилась лише минулим літом. Придбала собі 21 відтінок під засмагу і використовувала із задоволенням.

Приємне картоне пакування у голубих кольорах, всередині якого знаходиться футляр з пудрою і запасний рефіл у пластику, в кожному по 13 грам продукту. Це багато, мені вистачило 1 рефілу приблизно на 4,5 місяців використання. В комплекті є пуховка, якою можно підправляти макіяж впродовж дня, але я наношу пудру пензлем. Дуже зручно, що у футлярі пудра додатково захищена пластиковим розділювачем - у сумочці чі косметичці точно нічого не просипеться. Знаю точно, бо моя пудра зі мною багато куди пересувається і навіть коли в мене вже залишились всередині окремі крихти, вони не бруднили нічого, бо дуже надійно зачінені у футлярі цим розділювачем.

Сама пудра шовковиста, не пилить, має незначний пудровий аромат та непогану ступить перекриття. Я її наносила навіть для фотосесій і це виглядало гарно. Лице з пудрою матове, тон шкіри рівний, не підкреслюються сухий ділянки, нічого не западає у мімічні зморшки.

Зараз я придбала собі ще відтінок 13 - він світліший, бо гарно засмагнути ще не встигла і 21 відтінок мені покі що дуже-дуже затемний.

Класна пудра, мені подобається, як з нею виглядає моя шкіра. Вона для мене достатньо матова, при цьому не перегружає лице і не створює відчуття дуже запудреної шкіри.

Пудра для обличчя Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake
Пудра для обличчя Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake
Пудра для обличчя Enough Collagen Hydro Moisture Two Way Cake