Вікторія Громова

Hermes Jardin mini set

Hermes Jardin mini set

Купувала ще декілька років тому на мейкапі, зараз, нажаль, вже не бачу у продажі.

Ця серія Jardin тобто Садів від Ермес, всі парфюми - у форматі туалетної води по 15 мл. Гарні, скляні флакони.

В набір входить 4 аромати, але в мене вже залишилось 3 з них:

  1. Перший, та мій найулюбленіший, з цієї лінійки, Un jardin sur le Toit - Сад на даху. Аромаи зелений, свіжий, квітковий та трохи пряний. Найкрасивіший зелений аромат, для мене. Це про весняну свіжість та легкість. Про свіжоскошену траву, перші весняні, розквітаючи квіти та вітер який розносить цей аромат.
  2. Le Jardin de Monsieur Li - наступний, Сад Мистера Ли, цей аромат такж зелений та свіжий, але вже з явною цитрусовою нотою. Це про сад з різними, трохи гіркуватими, цитрусовими деревами. Такий тон тут передає кумеват, і ця гірчинка, вона явно присутня, але коли спекотно, дуже освіжає та бадьорить.
  3. Un Jardin Sur La Lagune - цей Сад на узбережжі лагуни, він морський, акватичний трохи солоний та з нотами деревини. Про свіжість морських хвиль, про солоний вітер о доноситься з моря. Аромат відпустки.
  4. Un Jardin Sur Le Nil - останній аромат, якого в мене вже немає, я його віддала, тому що не користувалась жодного разу. Абсолютно не мій, але є багато поціновувачів. У його нотах є насіння моркові і томат. Для мене ці компоненти, надають запаху землі, не митих овочів, затхлості, я такого зовсім не люблю, тому віддала.
Hermes Jardin mini set
Hermes Jardin mini set
Hermes Jardin mini set
Hermes Jardin mini set
Hermes Jardin mini set
Hermes Jardin mini set
Hermes Jardin mini set