MAXIMOVA🌷

Зволожуючий крем для обличчя Mermade No! Boring Days

Зволожуючий крем для обличчя Mermade No! Boring Days

Крем за бюджетною ціною і дуже достойною дією. В тюбику 50 мл і він досить економно розходується.

Про крем:

  • показаний всим типам шкіри
  • рН наближений до природного рН шкіри
  • легка емульсійна формула не залишає відчуття жирності
  • містить активи з доведеною дією
  • легко всотується в шкіру
  • забезпечує інтенсивну зволожувальну дію, збалансоване живлення
  • покращує еластичність і текстуру епідермісу, робить шкірний покрив гладеньким і м'яким на дотик.
Зволожуючий крем для обличчя Mermade No! Boring Days

Плюси крему:

  • крем білого кольору і дійсно легкої текстури, зовсім не обтяжує і не жирнить мою комбіновану шкіру
  • досить швидко всотується
  • використовую його після очищення, тонізації та сироватки в денній або вечірній рутині. Добре працює в комбінації засобів з власної брендової лінійки і продуктами інших брендів, не конфліктував з корейськими сироватками. На нього гарно лягає макіяж, не скочувався
  • не забив пори та не викликав подразнення
  • по відчуттях його головна функція дійсно зволоження але легке, на літо те що треба!

Мінуси крему:

  • якщо ви не не використовуєте декілька ступеневий догляд, а просто вмиваєтесь гелем і потім наносите крем, то дії крему, можливо, буде замало. Я одного (лінивого) вечору так зробила, пропустила нанесення тонеру та сироватки і шкіра швидко ввібрала крем, залишивши бажання знову нанести ще один шар)) У разі правильного використання таких проблем не виникало.
  • аромат, крем не має віддушки і в ньому присутній легкий специфічний запах дієвих компонентів формули. Для мене це не проблема, після нанесення я практично не відчуваю запаху і мені це подобається! Просто озвучую це для інформації бо не кожен таке любить.

На фото шкіра після нанесення крему. Він не залишає жирного блиску, лише природне сяяння.

Мені сподобалось, як крем працює на моїй шкірі. Добре те, що він не відчувається, як зайвий шар у декілька ступеневій рутині. Ціна, самі бачите, дуже приємна👌 Тюбику вистачає на довго, він не протікає. Я залишилась задоволена тому можу рекомендувати😊