Олена Романюк

Ви теж полюбляєте мініатюри та пробники, як я?

Ви теж полюбляєте мініатюри та пробники, як я?

Для підтримки мого настрою, терапії ока, що сіпається та привітання з прийдешнім святом моєї доньки, подруга надіслала нам посилочку 😉

А я дуже хочу поділитися її косметичною частинкою з вами, бо тут багато цікавого 🩷

Отримала мініатюрку та пробники корейської косметики, яких ще ніколи не мала. P.S. подруга не полишає надії повернути мою любов до Кореї 😉

Отже, роздивляємося:

  • Сироватка з соєвими бобами MIXSOON Bean Essence (1,5 мл) - достатньо щедрий пробник, засіб містить корисні ферменти, бактерії для зволоження та живлення.
  • Пілінг-пад з РНА-кислотами Neogen Lemon Bright PHA Gauze Peeling - пад відчутно великий, можливо, розріжу навпіл. Двосторонній, склад мені сподобався, присутні ніацинамід, екстракт та водичка з лимону. Планую взяти в подорож, бо вдома маю пілінг Derma E.
  • Тонер для звуження пор Tocobo Vita Berry Pore Toner (2мл) - не користувалася взагалі цим брендом, хотіла колись затестити сонцезахист чи інший тонер. Мої плани відкоригували 😉

Окремо покажу те, що мене зацікавило найбільше:

  • Крем під очі з ретиналем та женьшенем Beauty of Joseon Revive Eye Serum : Ginseng + Retinal (1мл) - найголовніша цікавинка для мене! Я не бачила, що є засоби під очі в BoJ, ще й з ретиналем. Закінчу пробник Purito і почну тестувати. Прочитала, що цей крем (сироватка) має бути лише у вечірній рутині.
  • Маска-кондиціонер для волосся фітотерапевтична Dr.FORHAIR Phyto Therapy Treatment (10 мл) - давно хотіла спробувати засоби цього бренду, а маски в саше, то взагалі моя любов 🩷
  • Кремова есенція зволожуюча MARY & MAY Vegan Blackberry Complex Cream Essence (30мл) - цікава консистенція, засіб обіцяє "Youth & Glow", а хіба ж я такого не хочу 😅? Моя сироватка Cos De Baha скоро закінчиться, а я вже маю заміну!

Ось такі незаплановані та приємні новинки! Бережіть себе, усіх обіймаю!