Алла

Грибам місце у лісі, а не на ваших нігтях

Грибам місце у лісі, а не на ваших нігтях

Гель-лак вже давно та міцно увійшов в моє життя. З ним зручно: півтори години витраченого часу і місяць ніякої мороки з нігтями.

Однак, всьому є своя межа. Настав час, коли мої нігті стали сильно кришитися. Я вирішила зняти лак і підлікувати їх. Мій майстер манікюру порадила олійку від Shelly. Сказавши при цьому, що вигідніше її замовити на Makeup, бо у її постачальників дорожче.

Протягом місяця я втирала олійку в нігтьову пластину та навколо неї. Результатом задоволена. Нігті стали міцнішими, швидше ростуть. Олійка пахне евкаліптом та чайним деревом.

На фото до без лаку та після вже з лаком на відрослих нігтях.

Грибка, на щастя, у мене не було, мій майстер користується сухожаром і дістає інструменти при мені із спеціального пакета.

Наразі я купила ще крем для ніг від цього бренду. Про результат використання обов*язково напишу.

Вік: 18+

Бренд: shelly

Серія: podology care

Група товару: масло та олія для нігтів

Призначення: відновлення, зміцнення, лікування

Тип шкіри: всі типи

Об'єм: 30ml

Інгредієнти: евкаліпт

Час застосування: універсальний

Стать: унісекс

Класифікація: професійна

Країна ТМ: Україна

Олія «Стоп оніхолізис» Shelly Podology Care - швидка допомога в лікуванні оніхолізису, інших пошкоджень нігтьової пластини, а також ефективна профілактика її розшарування, витончення та ламкості. Олія містить фарнезол — антибактеріальний компонент, що блокує активність грибка та хвороботворних бактерій. Ефірна олія евкаліпта забезпечує протизапальну та відновлювальну дію. Ефірна олія чайного дерева зміцнює нігті, забезпечує профілактику розшарування та ламкості. Засіб запобігає відшаровуванню пластини нігтьового ложа, вирівнює її та ущільнює. Також використовується для комплексного догляду за нормальними й пошкодженими нігтями.

Особливості олії при пошкодженні нігтьової пластини «Стоп оніхолізис» від Shelly:

- збалансована активними компонентами для відновлення пошкодженої нігтьової пластини;

- прискорює процеси клітинного оновлення;

- пригнічує життєдіяльність патогенної мікрофлори;

- вирізняється зміцнювальними властивостями;

- стимулює ріст здорової нігтьової пластини;

- має лікувальні властивості;

- вирівнює зовнішній шар нігтя, покращує цілісність його поверхні.

Склад:

Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Tocopherоl Acetate, Pinus Silvestris Essential Oil, Thymus Vulgaris (Thyme) Essential Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Essential Oil, Eucalyptus Globulus Essential Oil, Farnesol.

Грибам місце у лісі, а не на ваших нігтях
Грибам місце у лісі, а не на ваших нігтях
Грибам місце у лісі, а не на ваших нігтях
Грибам місце у лісі, а не на ваших нігтях
Грибам місце у лісі, а не на ваших нігтях