ДАРÍЯ КÓВАЧ

Зволожуючий корейський тонер Tenzero

Зволожуючий корейський тонер Tenzero

Привіт красуні♥️ Сьогодні поділюсь знахідкою, не за всі гроші світу, впевнена, що ви побіжите взяти собі його

Зволожуючий корейський тонер Tenzero

Корейський тонер, який мені дуже сподобався

СКЛАД (дуже багатий, який розшифрує кожна самостійно, адже більшість не хоче витрачати час і читати склад в дописі)

Water(Aqua), Butylene Glycol, Glycerin, Glycereth-26, Propanediol, Cap

rylyl Glycol, Chlorphenesin, Polyglyceryl-10

Laurate, Allantoin, Panthenol, Houttuynia Co rdata Extract(870 ppm), Disodium EDTA,

Arginine, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Ade nosine, Fragrance(Parfum), Linalool, Melaleu ca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, 1,2-He xanediol, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Ex tract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Ex tract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage)

Leaf Extract, Medicago Sativa (Alfalfa) Extr act, Raphanus Sativus (Radish) Seed Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Extract, Asi aticoside, Madecassic Acid, Asiatic Acid

Я лиш зазначу, що тонер гарно зволожує, бореться зі зморшками, освіжає. В складі є екстракт хауттюйнії серцелистої із заспокійливим ефектом, щоб заспокоїти тендітну шкіру після очищення

Упакування (яке запало мені в сердце, дуже красивий флакон)

Тонер продаєтсья в картонній упаковці з усією інформацією, але я показую виключно флакон

Флакон гарного фісташкового кольору, з надійною кришечкою, також був наліплений захист на сам отвір, тобто ніхто не користувався до мене точно.

Флакон на 200 мл, а ціна 360 грн

Інформація вказана двома мовами, англійської і корейською

Консистенція

Як водичка (ближче до дуже розбавленого алоє по відчуттям), яка має приємний аромат цитрусу з зеленню, знаєте аромат зелених рослин. Абсолютно не різкий і швидко зникає

Шкіра дуже зволожена і відчуття ніби одразу крем нанесла, але ні-це ефект після самого тонеру.

Нема липкості, нема стягнення, не сушить і жодної реакції не відбулось

Моя шкіра комбінована, схильна до сухості і мені хочеться зволоження,чистої шкіри і пружності. Цей тонер забезпечує мені всі потреби

Вона сяюча і пружна, також нема запальних елементів, стан шкіри чудовий

І я можу радити вам його, якщо ви маєте такі ж запити як у мене

А я планую знайомитись далі з цим брендом, там ще багато цікавих продуктів

Обіймаю 💌

P.S. На наступному тижні покажу вам величееезне поповнення декоративної косметики, буду розпаковувати по одному продукту впродовж тижня, чекатимете?👀

А цього тижня буде знайомство з новою маскою для волосся і викидушки (нарешті!!!!)🤭