your_doc_mary

Страшилки на ніч частина 6

Страшилки на ніч частина 6

Наступний інструмент догляду за ротовою порожниною є іригатор.

Як я пояснювала пацієнтам - це принцип водяного пістолету🔫. Цей пристрій несебе за собою функцію :

  • очищення проміжків
  • очищення пустого простуру під «мостом»
  • підʼясеневі зони,особливо де є коронки,вініри,імпланти (!),не знімні протези,брекети,не знімні дитячі та дорослі апарати

Іригатори трохи різняться між собою в плані конструкції.

  • Є велика така махіна для великої родини,але він не компактний в перевезеннях. Це великий резервуар з багатьма насадками.
  • Є Маленькі та зручні в тревел. Один раз заливаєш і вистачає тільки на тебе.
  • Є просто наконечник іригатора,який на шнурі (як на старих телефонах домашніх) просто надягається на кран
  • Є іригатори (Джетпік хах),у яких немає резервуару,а просто висить шланг,який ти маєш занурити в стакан свій чи чашку,і тримати то все рівно,щоб виконати очищення. У мене було партнерство з ними,пара людей їх купило тільки через те,що у мене була знижка. А потім мені вони дали його на затест,я офігіла з цього шлангу і що треба було нести чашку у ванну,і повернула їм назад. З урахуванням їх цін,то взагалі не коштує воно того. Взагалі.

Насадки у них є різні : від брекетів до насадки для язика. Я використовую тільки одну стандартну. В іригаторі на фото йшло 3 однакові насадки.

Режимів,зазвичай,є три - від легкого до інтенсивного

Краще починати з легкого для звикання. Носик насадки в ідеалі ставити +- паралельно до зуба.

Перші тижні буває коовоточивість через період звикання,через неправильний вибір режиму,тонкий біотип,або через уже наявні підʼясеневі камені.

Рекомендації :

Я рекомендувала або oral b,або xiaomi (вони бюджетніші та хороші)

Чи обовʼязково людям без наявності верхнього списку конструкцій в порожнині рота використовувати іригатор ? Ні,якщо є нитка на постійній основі.

Чи ідеально він очищує тугі міжзубні контакти? Ні

Він є ідеальним в плані змиття підясеневого нальоту і ідеальним в комбінації нитка+ іригатор

Я вже казала,що ненавиджу лікувати зуби,тому я по хардкору щітка+нитка+іринатор та іноді ополіскувач

Іригатор + нитка використовую частіше ввечері.

Зранку та ввечері нитка.

Така от історія. Думаю на днях дійдуть руки показати вам техніку чищення зубів 🪥 отакою щіткою. Вже її купила сходила.

Страшилки на ніч частина 6

У моєму новому все так само

Іригатор

Зарядка

Насадки

Інструкція

Як я казала,вони всі мають трубку ось таку,але вона занурюється у другу частину конструкції - у колбу

А у джетпік ота трубка просто стирчить,і вона довга,як в лікарні трубка хах і ти буквально несеш чашку з собою і занурюєш її