Ірина_health_and_beauty

Ультраконцентрована сироватка Ефаклар для обличчя з ефектом пілінгу з комплексом трьох кислот

Ультраконцентрована сироватка Ефаклар для обличчя з ефектом пілінгу з комплексом трьох кислот
Ультраконцентрована сироватка Ефаклар для обличчя з ефектом пілінгу з комплексом трьох кислот

Така баночка, ніби еліксир ...а можливо так і є?

Ця сироватка https://makeup.com.ua/ua/product/838690/ наповнена кислотами, які мають ефективно діяти на шкіри, боротися з акне, вугрями, еамкдонами, і чорними цятками, надавати ефект пілінгу.

Користуюсь уже місяць, кожного вечора наношу нанія після очищення і тонізації. Попри свою недешеву ціну, дуже економний засіб. Всього декілька крапель вистачає. Структура водяна, з насиченим спиртовим запахом, який розвивається одразу. Після нанесення трохи пощипує, але це кислота, тому я думаю це нормально. Одразу відчувається, що процес пілінгу запущений.

Після місяця користування я задоволена, шкіра змінюється на краще. Виглядає більш доглянутою та сяє. Для максимального ефекту я думаю потрібно більше часу. Продовжу використовувати й надалі. А як ви ставитеся до кислот?)