Юлія Бредун

Краще ніж RITUALS або найкраще знайомство з BATH and BODY WORKS

Краще ніж RITUALS або найкраще знайомство з BATH and BODY WORKS

Неймовірна продукція американської марки BATH and BODY WORKS

передісторія:

була в мене постійна клієнта і знаєте вона завжди пахла так ніби щойно вийшла з океану укутавши себе в палантин просочений сандалом, який нагадує аромат ніжних сливок, горіння квітів, деревини і легких фруктових мотивів. (Вже уявили це поєднання?) і я завжди думала, що це дорога нішева парфумерія.

А виявилося це гель для душу та крем для тіла, представляєте моє здивування.

Ну не може гель для душу мати такий багатий аромат?!

Так подумала і я. Та помилялася, коли сама познайомилася з цією продукцією, була вражена, здивована і зачарована.

На той момент в Україні важко було знайти її, тай зараз не просто але можливо.

(любий Makeup.ua зверніть увагу і додйте більше продукції вона того варта)

Продукція налічує більше 20 видів ароматних лосьйонів, кремів, місти для тіла, гелі, скраби, креми для рук, санітайзери, арома свічки та парфуми для авто.

Сьогодні познайомлю з найулюбленішою серією IN the STARS (серед зірок)

Арома композиція:

Starflower - це квіточка-зірочка на тендітній ізумрудній ніжці, тонкий ледь вловимий аромат

Sandalwood Musk - благородний злегка солодкий, терпкий аромат

Sugared Tangelo - це вид цитрусових, схрещення мандарини з грейпфрутом, та він солодщий і ароматніший

White Agarwood - це темна деревна смола, глибокий солодкуватий аромат, його використовують багато парфумерних домів від Chanel до Tiziana Terenzi

Radient Amber - аромат шлейфу, який нагадує про теплий запах шкіри людини, яка довго лежала на пляжі. (амбер це бурштин, та є його хімічно виведені концентрати)

От така величезна палітра ароматів поєднаних в кремі для тіла, гелі для душу та скрабі і це насправді вражає, тому що це нагадує гарні шлейфові парфуми.

(звичайно відсоток парфумерної композиції відрізняється, в гелі менше ніж в кремі для тіла)

Властивості:

Скраб для тіла, має гелеподібну структуру, невеликі частинки вулканічної пемзи і мініатюрні частки сріблястого гліттера, що залишаються на шкірі ніжним сяйвом

Гель для душу має консистенцію крему, він ніжний, не висушує шкіру, зволожує завдяки таким компонентам як масло ши, вітамін Е, алоє, какао-масло, гіалуронова кислота.

Крем для тіла ніжно сливова консистенція жовтого відтінку нагадує масло, так наче покриваєшся ніжною вуаллю просоченою парфумами.

Від використання цієї продукції в мене найкращі враження (про це свідчить в моїй колекції більше 4 кремів та гелів для душу). Раніше я була скептиком з приводу гелю, мовляв навіщо використовувати такі дорогі продукти, різниці ж ніякої, але визнаю це була упереджена думка, це теж важлива складова у догляді, та від її якості залежить якість шкіри.

І найбільше мене спокушають аромати, які тримаються так довго, залишають свій слід на одязі, постілі і тому ви завжди окутані ароматом зірок і сяєте наче перлинка.

(У фото додала перевірку інгредієнтів та ноти аромату)

Сяйте і будьте щасливі!

Краще ніж RITUALS або найкраще знайомство з BATH and BODY WORKS
Краще ніж RITUALS або найкраще знайомство з BATH and BODY WORKS