O’Ostah

Найдешевший аромат у моїй колекції. Спойлер: до кросів Nike не пасує

Найдешевший аромат у моїй колекції. Спойлер: до кросів Nike не пасує
Найдешевший аромат у моїй колекції. Спойлер: до кросів Nike не пасує

Саме Nike The Perfume Woman запам'яталися лаконічним дизайном. Ну не можуть у ніжно-молочну коробочку запакувати щось геть смердюче, подумала я.

Найдешевший аромат у моїй колекції. Спойлер: до кросів Nike не пасує
  • Початкова нота: Бергамот, Груша, Мандарин
  • Нота серця: Малина, Маракуя, Мускус, Орхідея, Персик, Троянда
  • Кінцева нота: Ваніль, Кава, Пачулі

Із підозрілого тільки нотки малини і персику (не люблю «компоти»), а в цілому - дуже навіть цікаво.

Перші враження - відголоски Трезору (який я вважаю геніальним, але не переношу фізично). А далі - свіжість білизни, кава та ваніль, трошки мускусу та пачулі, десь на фоні - бергамот і груша. На великий подив аромат не звучить дешево. Якби його розлити у вичурний флакон, збільшити концентрацію ефірів і дати ім‘я відомого бренду - він би став хітом і знайшов багато поціновувачок. Коли купувала, то думала використовувати після душу. Але ні, цілком гідний того, щоб вигулювати в люди. І так, він зовсім не спортивний. Буде пасувати до сукні і ніхто здогадається, що на вас «бюджетка».

Чи можу я рекомендувати? Навіть дуже, зважаючи на демократичну ціну і зовсім нехімозну піраміду. Чи стане він для мене особливим? Навряд чи, але у якості експерименту - просто супер. Принаймні, такої якості за таку смішну ціну я ще не зустрічала. До того ж дійсно сподобалось оформлення: від пакування до якості самого флакону.

Якщо у вас були такі - із задоволенням почитаю ваші враження. А також буду рада дізнатись про ваші улюблені бюджетні парфуми. Бо бюджетна косметика - то моє, а ось із парфумами якось не змогла потоваришувати до цього.