𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Sersanlove Cucumber Cleansing Mud Mask

Sersanlove Cucumber Cleansing Mud Mask
Sersanlove Cucumber Cleansing Mud Mask
Sersanlove Cucumber Cleansing Mud Mask
Sersanlove Cucumber Cleansing Mud Mask

Це мій перший продукт від Sersanlove.

Мою увагу привернула очищувальна грязьова маска з огірком.

Sersanlove Cucumber Cleansing Mud Mask

Упакований засіб в картонний коробок з захисною плівкою. Під основною кришкою є додаткова пластикова. В комплекті також йшла маленька ложечка.

Маска в звичайній пластиковій банці, інформація на ній не дублюється.

Колір вибілено-м'ятний (якщо можна так висловитися).
Консистенція дуже густа, немов щільний крем-суфле, але текстура м'яка, кремова, гарно розподіляється.

Віддушка специфічна, не можу назвати її приємною, чи навпаки, просто вона характерна до грязьових. Мені запах також нагадує глину і десь на віддаленому плані огіркові нотки. В принципі якоїсь негативної реакції не викликає, бо інтенсивність помірна, не дуже насичена.

Маска легко розподіляється по шкірі рівномірним і однорідним шаром. У всіх сенсах продукт комфортний. При нанесенні зовсім не викликає печіння, не пощіпує, очі не подразнює.

Тримати слід 10-15 хвилин. За відведений час маска ніяким чином не трансформується, вона не підсихає і до самого змивання залишається такою ж кремовою.

Змивається досить легко, навіть просто руками, додатково мені не доводиться робити це спонжем.

Враження від цієї маски у мене неоднозначні.
Очищення вона дає не глибоке, а поверхневе, можливо десь локаційно пори стають трохи чистіші, але візуально "до" і "після" суттєвої різниці я не бачу.

Після використання не відчувається особливої свіжості, відбілювання, якщо і є, то мінімальне.

Але слід зазначити, що маска гарно пом'якшує шкіру, після неї вона ніжна і приємна на дотик, навіть здається, що є трохи зволоження.

Після змивання я відчуваю комфорт, шкіру зовсім не сушить і не стягує. Можна навіть не одразу наносити крем.
Я очікувала більшого, принаймні більш якісного очищення і видимого ефекту.

Маска сама по собі не погана, вона дуже приємна у використанні, але повторно вже не візьму.