Demchenko Alina

Maybelline New York Brow Drama Sculpting Brow Mascara : На цей раз обрала прозорий

Maybelline New York Brow Drama Sculpting Brow Mascara : На цей раз обрала прозорий
Maybelline New York Brow Drama Sculpting Brow Mascara : На цей раз обрала прозорий
Maybelline New York Brow Drama Sculpting Brow Mascara : На цей раз обрала прозорий
Maybelline New York Brow Drama Sculpting Brow Mascara : На цей раз обрала прозорий
Maybelline New York Brow Drama Sculpting Brow Mascara : На цей раз обрала прозорий
Maybelline New York Brow Drama Sculpting Brow Mascara : На цей раз обрала прозорий

Я вже робила огляд на кольоровий гель, розповідаючи про його плюси і мінуси (https://club.makeup.com.ua/post/27379/ ) . Тому побачивши цей гель на знижках, але в прозорому варіанті - вирішила що зайвим не буде. Певна річ, беручи його, я знала, що тримати він буде не 12 годин, але інколи, така тривала фіксація і не потрібна, особливо, коли йдешь гуляти на якісь 4 години.

Дизайн пакування - ідентичен кольоровій. Такий же самий флакон, але завдяки наліпці - одразу можно зрозуміти що це інший колір, що для шухляди з однаковими флаконами дуже зручно. Все така ж улюблена щіточка дивної форми : випукла сторона з більш довгими ворсинками, і більш короткі на іншій стороні. Взагалі - це максимально зручна щіточка і подобається мені більше за класичні великі чи жорсткі "йоршики".

Текстура засобу дуже нагадує звичайний прозорий гель, але ось парадокс - він майже не липне. Я ніколи не розглядала кольорову туш для брів з цього плану, бо головним критерієм був колір. Але з прозорою, мені стало цікаво.

Текстура чимось схожа на емульсію, яка лише через якийсь проміжок часу починає ледь ледь липнути.

Певна річ, фіксація через це - ну зовсім слабка. Якщо ви випадково задінете брови руками, треба бігти до дзеркала. Краш тест емоціями пройшов слабо: хвостик брів в принципі гарно ще виглядає, а ось голівка - живе своїм життям. При тому, я нанесла достатньо засобу з двох сторін, хоча з іншими засобами - я так майже не роблю (бо вони фіксують і з першого шару).

Він застиває дуже повільно, бажано ще і нічого не робити з ним хвилин 5ть.

Плюси все ж таки є : він не з'їдає, не змішується з олівцем або тінями( чим доречі деякі засоби грішать), ефект на бровах все ж таки є. Вони становляться більш доглянутими, мають здоровий блиск, виглядають натурально, наче жодного засобу там нема. На відмінно від кольорової - тут більш глянцевий ефект.

Змивається - дуже легко, шкіру не сушить. Але як фіксуючий засіб - взагалі не дуже. Це гарний варіант для того що б "освіжити" зовнішній вигляд брів, але для повсякденного макіяжу на роботу чи на якусь подію - я точно його не радила.

Буду використовувати для макіяжів, які роблю для клубу , що б зафіксувати і освіжити брови для фотографії ))) Все ж таки кольорова версія дуже відрізняється і мені подобається на багато більше. Що до прозорих засобів, то в мене є багато фаворитів, але явно не цей.

Хоча можливо я щось не розумію, бо бренд позиціонує цей засіб не як гель, а як туш, тож можливо призначення продукту як раз у більш здоровому вигляді, а ніж у фіксації.

Maybelline New York Brow Drama Sculpting Brow Mascara : На цей раз обрала прозорий
Maybelline New York Brow Drama Sculpting Brow Mascara : На цей раз обрала прозорий
Maybelline New York Brow Drama Sculpting Brow Mascara : На цей раз обрала прозорий