Алла

Крем для ніг, але для рук?)

Крем для ніг, але для рук?)

Я була б не я, аби не пробувала засоби для догляду використовувати не зовсім за призначенням. Розпочалися дачні роботи. І, хоч я й працюю в рукавичках, шкіра на кінчиках пальців стала дуже сухою та шершавою.

Мій майстер манікюру порадила мені спробувати ось цей регенеруючий крем для ніг. І так, він допоміг! Не тільки п*яточки, а й руки після роботи із землею стали м*якими та ніжними.

Тому, якщо ви маєте теж такі проблеми, можете теж спробувати цей чудовий кремчик. Тим більше, що він українського виробника.

Що обіцяє виробник?

Незалежно від пори року необхідний регулярний і комплексний догляд за шкірою ніг. Регенерувальний крем з алантоїном, екстрактом бамбука і маслом ши українського бренда Shelly огорне ваші ніжки ніжною консистенцією, наситить живильними і пом'якшувальними компонентами, пом'якшить огрубілу і потріскану шкіру ніг, позбавляючи її від сухості, тріщин і натоптенів. Регулярне застосування крему подарує вашим ніжкам ніжність, шовковистість і доглянутий зовнішній вигляд.

Особливості Shelly Professional Care Regenerating Foot Cream:

- флакон оснащений зручним дозатором, що забезпечує економну витрату;

- для домашнього та професійного догляду;

- алантоїн активізує регенеративні процеси, в результаті чого шкіра відновлюється;

- має приємний аромат;

- швидко вбирається, не залишаючи липкої плівки на поверхні;

- можна застосовувати для масажу ніг;

- прискорює загоєння тріщин і мозолів;

- екстракт бамбука тонізує епідерміс, насичуючи його мінералами, а також сприяє зменшенню набряків і проявів варикозу;

- масло ши має зволожувальні, живильні та заспокійливі властивості.

Склад:

Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60, Stearic Acid, Glycerin, Allantoin, Caprylic / Capric Triglyceride, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Ammonium Acryloyl Dimethyltaurate / Carboxyethyl Acrylate Crosspolymer, Bambusa Vulgaris (Bamboo) Extract, Parfume, Citric Acid.

Оцінка складу:

6%

Негативний

38%

Позитивний

56%

Нейтральний

Отже, рекомендую)

Крем для ніг, але для рук?)
Крем для ніг, але для рук?)
Крем для ніг, але для рук?)
Крем для ніг, але для рук?)
Крем для ніг, але для рук?)
Крем для ніг, але для рук?)