Demchenko Alina

Вишенька на торті будь якого макіяжу : Bless Beauty Blusher

Вишенька на торті будь якого макіяжу : Bless Beauty Blusher
Вишенька на торті будь якого макіяжу : Bless Beauty Blusher
Вишенька на торті будь якого макіяжу : Bless Beauty Blusher
Вишенька на торті будь якого макіяжу : Bless Beauty Blusher

Складно повірити, але був час, коли я нехтувала рум'янами у своєму макіяжі. При слові "рум'яна" в моїй голові з'являлась стереотипна картинка , де яскравим кольором, були намазані щоки. Але потроху дізнаючись про макіяж, я зрозуміла, що насправді, цей продукт інколи куди важливіший за контуринг.

Для мене, це легкий спосіб придати обличчю свіжості, надати фарб, а також створити швидкий макіяж , бо я з тих людей, що дуже полюбляє використовувати рум'яна в якості тіней.

Бренд Bless Beauty виявився Укрїнським, що мене навіть не здивувало, бо всі ми вже знаємо, що наші можуть все(принаймні мій сталкеринг за фотографом це доказує) . Цінова політика - супер бюджетна. Ціна на подібні рум'яна, до 100грн. Завдяки текстурі, яка не пилить ( доречі цим мені вони нагадали мої невдалі рум'яна однушки від Maybelline, на щастя тільки цим) , цих 5г повинно бути достатньо. На даний момент і лінійці 4 відтінки рум'ян, всі доволі базові.

В мене відтінок 02 ( але ось доречі дивлюсь на 04, він як раз по акції і чогось здається схожий на бронзер) - колір який обрав Pantone кольором цього року, то ж хто я така, що б відмовитись від супер популярного персикового кольору))

Цей відтінок дуже нагадує мій улюблений від Maybelline, хіба що матовий. Для мене це гарне рішення, оскільки брати всю палетку кудись - не логічно, а я вже і так вам жалілась на відсутність одинарних рефілів рум'ян в моїй косметичці.

Продукт має гарну пігментацію і як я вже казала - майже не пилить ( будь яка суха не запечена текстура буде трохи пилити, а в порівнянно з моїми улюбленцями від Lamel- ці рум'яна взагалі не пилять). Рум'яна гарно наносяться пензлем, гарно розтушовуються навіть на шкірі без тону і будь якої бази. А на підготовленій - все взагалі як по маслу. Для моєї світлої шкіри, колір виглядає доволі яскраво і тепло. Те що треба на літо. По свотчу пальцем, можна побачити який яскравий відтінок.

Демакіяж цього засобу не потребує якихось навиків, а пігмент не в'їдається в шкіру. Алергічної реакції не викликав, а з тим що я його і замість тіней використовую, то і на ніжній шкірі повік - все добре.

Вишенька на торті будь якого макіяжу : Bless Beauty Blusher
Вишенька на торті будь якого макіяжу : Bless Beauty Blusher
Вишенька на торті будь якого макіяжу : Bless Beauty Blusher
Вишенька на торті будь якого макіяжу : Bless Beauty Blusher
Вишенька на торті будь якого макіяжу : Bless Beauty Blusher

Як я вже казала , для мене рум'яна наразі один із найнеобіхдніших продуктів в макіяжі. Він підходить мені для повного оформлення обличчя. Блашинг ідеальний варіант як для корекції обличчя, так і для надання більш здорового вигляду.

Як я жила без рум'ян ? Досі не розумію.

Для наглядності, я використовувала штучне і сонячне світло. Продукт в якості тіней наносила пензлем для рум'ян, але продукт легко нашаровується.

На обличчі нема а ні бази, а ні тону. Певна річ, що з тоном відтінок буде куди більше виділятися, більш гармонійно виглядати, але мені важливо було показати те, як я роблю свій швидкий макіяж. Пензлик+ рум'яна + повазюкати по всьому обличчі = ідеальний зовнішній вигляд.

Цей продукт повністю задовільняє мої потреби, а відтінок я вважаю доволі повсякденним, особливо на літній період.

І ще, якщо в когось є такі рум'яна у третьому або четвертому відтінку, не могли б ви скинути мені свотчі, бо щось мене так манять вони))))