Anna Volkova

Тільки гарна упаковка, чи ще й гарна дія?

Тільки гарна упаковка, чи ще й гарна дія?

Дуже хотілось мені спробувати якийсь продукт у формі кушону! Завжди здавалось що це мега зручно для нанесення, а також зручний формат аби брати з собою!

І ось чомусь мій вибір впав на кушон від Missha, а саме на Missha Velvet Finish Cushion SPF50+/PA+++
Що обіцяє виробник!
Природне матове покриття без ефекту маски, зменшення запалення, запобігає виникненню сухості і масного блиску в Т-зоні, і супер для власниць комбінованої шкіри...
Ну звучить все гарненько, але відгуки дуже різні(

Кушон має дуууже гарне пакування!
Яскраво червона, матова та супер приємна на дотик упаковка, ну в неї я закохалась😍
Зручно відкривається, та має гарне дзеркало, яке було навіть у фірмовій плівці.
Та звичайно зручний пушок, мені він дійсно сподобався, ним дуже легко наносити засіб ( вже навіть трішки мучала його окремо з тональною основою)

Замовила я відтінок 21 ( так як ВВ крем від цьогож бренду також 21 мені дуже підходить)

Але сам відтінок мені не дуже сподобовся, він має більш жовтий підтон ( я все таки звикла коли засоби мають трішки сірій підтон )

Наноситься він дійсно зручно, не викликає ефекту маски, дуже м'який, але у мене на жаль підкреслює всі все недоліки.
Моя шкіра комбінована дуже жирна у Т- зоні, та має маленькі сухі ділянки, так ось у Т- зоні він дійсно працює гарно, лягає рівненько та дає матовий ефект, а ось на сухих ділянках, він лягає дуже погано😢

Сам продукт мені сподобався все-таки лише гарною та зручною упаковкою, але як виглядає на моїй шкірі не сподобався! Єдине знайшла йому застосування як консилер під очі, дуже зручно наносити та відтінок як раз гарно підходить😊