Yuriivna 🌸

Олійка для губ Essence

Олійка для губ Essence
Олійка для губ Essence

Знайшла безліч переваг,а як же гарно вона виглядає на губах,готова поділитися враженнями про дану олійку

Я одразу почну з того,що після закінчення цієї олійки,куплю її знову,бо я залишилась задоволена даним засобом.І ось чому...

Олійка для губ Essence

Олія йде у тубі,має доволі зручний аплікатор,сам стрижень не довгий,а аплікатор дещо навіть ширший,аніж у інших блисків для губ,які були в мене.
Загалом дизайн мені подобається,нічого зайвого,прозора туба,через яку видно сам продукт,який має прозоро-рожевий колір.
Ковпачок закривається міцно,відзначу що олійка не протікає,можна спокійно носити з собою у сумці.

Читала,що в деяких коментарях писали,про не дуже приємний аромат у цієї олійки,але яке було моє здивування,коли зрозуміла,що натяку на неприємний аромат у засобу зовсім не має.Навпаки,це доволі приємний аромат,такий ж самий як і безліч помад,які викручуються з туби,проте він не яскраво-виражений та не концентрований,дуже легкий.Все ж таки якщо тут був не дуже класний аромат,то я би це точно відмітила.

Текстура у олійки дещо густа та мастна.
Засіб після нанесення на губи,майже не липне і це просто чудово,бо навіть деякі бальзами мають цей фактор,інколи доведеться змиритися з цим,тому тут однозначно ставлю засобу - великий плюс.
Після нанесення відмітила,що губи стають зволоженими та всі шелушіння вже й не такі візуально помітні.
Візуально на губах виглядає дуже гарно,мені подобається,така натуральність та глянцевість.Можливе також комбо з олівцем або нюдовою помадою,але в єдиному виконанні олійка також доволі чудово буде виглядати на Ваших губах.
Помітила також,те що олійка доволі довгий час тримається на вустах,повторювати нанесення часто не доведеться.
Тому моя скромна рекомендація 😌