Viktoria Ilnytska

Garnier hydra bomb

Garnier hydra bomb
Garnier hydra bomb

Доброго вечора✨

Вчора в мене був дууже активний день, та від деяких подружок спільноти, нічого не приховаєш😅 Точніше, я й не намагалась щось приховати)) Словом учора мала іменини тож вдячна за теплі слова та вітання, плюс виявляється, у нас з Mariya Trofimova бьоздей в один день ☺️

Після робочого, святкового дня, вирішила порадувати личко маскою від Garnier💚 Доречі вперше спробувала від цього бренду тканеву маску🙌🏼

Упакування виконано на 50% з паперу, тим самим, дозволяє з легкістю зірвати стрічку для відкриття. Це дуууже зручно🙌🏼

Сама тканина, щільна і не сповзає, а фіксується на обличчі☺️

І як добре мати в запасі декілька масочок, ніколи не знаєш, коли захочеться скористатися☺️

Маска призначена для нормальної та комбінованої шкіри обличчя - мені підходить☺️ Вона збагачена гіалуроновою кислотою та екстрактом зеленого чаю🌿 Те, що треба: заспокоєння та зволоження шкіри обличчя🙌🏼

Рекомендується залишити маску на 15 хвилин. І впродовж цього часу, по відчуттям, маска передає шкірі майже усю есенцію, яку в кінці можна пальчиками розладити по обличчю та розподілити на шию✨

По відчуттям - це якраз та маска яку не хочеться чим пошвидше зняти, відчувається холодок в процесі її дії. Після, відчуття «бомба-зволоженості», не залишає липкості, залишки гарно вбираються у шкіру, а саме обличчя залишається свіжим та зволоженим до ранку💚

Стан шкіри одразу покращується, немає видимої втоми, а навпаки - свіже, розслаблене обличчя💆🏼‍♀️ Радує також те, що жодних почервонінь не викликала, зважаючи на те, що в мене чутлива шкіра🫶🏻

Ну і крайнє фото, це моє обличчя зранку після сну, зеро фільтрів😍

Як вам?

Garnier hydra bomb
Garnier hydra bomb
Garnier hydra bomb
Garnier hydra bomb