Ирина 🦋

Улюблені стійкі олівці для губ+ свотчі

Улюблені стійкі олівці для губ+ свотчі

Зараз це мої найулюбленіші ♥️ олівчики для губ 🫦, водостійкі, не розмазуються, тримаються на мені весь робочий день з ранку до вечора, переживають акуратний прийом їжі.

Мої відтінки:

040 Starring Role бежево-коричневий нейтральний нюд

050 Licence To Kiss рожево-коричневий нюд більше теплий

060 Cheers To Life рожево-коричнево-лиловий нюд холодний

069 Mainhattan- коричневий холодний, темніше ніж 040 та 150

090 The Wild One -темно-малиновий/ягідний

150 Queen Vibes - бежево-коричневий, холодний відтінок, дуже схожий з 040, тільки 150 ще трохи холодніше і в ньому як сірий підтон є

Фото при лампі денного світла там де світліше відтінки, більше відповідає дійсності, там де темніше це при кімнатному вечірньому освітленні

Ще хочу придбати відтінки 020, 030

Улюблені стійкі олівці для губ+ свотчі
Улюблені стійкі олівці для губ+ свотчі

Я ніколи не наношу олівці на всі губи, використовую лише як контур під помаду чи блиск.

Якщо я хочу матових губ, для цього в мене є класні матові помади, які не в'їдаються в губи, не стягують їх і не сушать, допис про них тут 💄https://club.makeup.com.ua/post/37618/

За своєю вартістю 💰Catrice Plumping Lip Liner не гірші від багатьох дорожчих олівців, а деяких навіть краще 👍🏼

Ще для мене великий плюс, що олівець механічний і не потрібно заточувати, хоча на кінці є точилка, якою можна скористатися за потреби, але чомусь точилка є не на всіх олівцях, не знаю від чого це залежить від кольору або дати виробництва 🤷🏻‍♀️

Для мене заточування це зайва витрата олівця і марнування часу коли я поспішаю 🏃🏻‍♀️, я просто намагаюся фарбувати однією стороною грифеля, потім іншою, так що б кінчик залишався гострим.

Тому легко використовувати їх у поїздці чи роботі, коли під рукою немає точилки. А так само частина олівця не йде просто у сміття при заточенні 🗑️

Вони відмінно змиваються моїми двофазними засобами, або звичайною міцелярною водою теж без проблем 😉

Так само від Catrice у мене є дуже класні водостійки олівців для очей Catrice 20H Ultra Precision з тоненьким стрижнем 👁️ https://club.makeup.com.ua/post/35942/