Zera Khaibulaeva

Чудова знахідка для зволоження ручок від Balea

Чудова знахідка для зволоження ручок від Balea

Моє перше знайомство з брендом і виявилось дуже вдалим.

В мене не просто проблема з сухістю рук, а ще в додачу грубіє шкіра навколо нігтів , якщо не зволожувати, то утворюються прям гострі і тверді ділянки, яку приносять дискомфорт.

Останнім часом роблю сама манікюр в домашніх умовах, не покриваю. Але раз-два на рік ходжу до майстра на свята)) І роблю покриття. Вона помітила мою грубу шкіру навколо нігтя і порадила зволожувати руки кремом з сечовиною, в якому має бути концентрація не менше 5%.

Чудова знахідка для зволоження ручок від Balea
Чудова знахідка для зволоження ручок від Balea

Я почала шукати варіанти і мене зацікавив саме цей крем.

Відгуки переважно гарні, дійсно, вказано, що 5% сечовини, ще і ціна приємна, тож не вагалась.

Туба з кришкою фліп-топ на 100 мл. Мені такий формат дуже подобається. В сумку поміститься і зручно витискати крем і наноси ти на руки.

Аромат мені нормальний, не хімічний кисло-солодкий . Трохи фруктовий. Не бʼє в ніч, але відчувається.

Консистенція середня, не рідкий і не дуже густий.

А тепер про головне: наноситься добре і дуже швидко поглинається. Не лишає жирної плівки, важкого відчуття, руки одразу зволожені. Мої тверді місця на пальцях вже за пару нанесень стали мʼякими.

На відео показую нанесення на руки, видно, як одразу поглинається.

Цей ефект зволоження лишається дуже довго, я мию руки і вони не стають одразу сухими, а кутикула гарна і зволожена, не видно сухих корочок.

Сказати, що я вражена, нічого не сказати. Мені прям ну дуже сподобався цей крем для рук.

Тепер хочу спробувати їх крем для ніг, там концентрація сечовини більше.

У складі крему є сечовина, гліцерин, вітамін Є, олія Ши.

Ну це просто неймовірні відчуття на ручках, дуже рекомендую спробувати ♥️ З ним мої ручки мʼякі, гладенькі і зволожені.