Demchenko Alina

Bless Beauty Blur Skin : Засіб який гарно виглядає на фото для конкурсів

Bless Beauty Blur Skin : Засіб який гарно виглядає на фото для конкурсів
Bless Beauty Blur Skin : Засіб який гарно виглядає на фото для конкурсів
Bless Beauty Blur Skin : Засіб який гарно виглядає на фото для конкурсів
Bless Beauty Blur Skin : Засіб який гарно виглядає на фото для конкурсів
Bless Beauty Blur Skin : Засіб який гарно виглядає на фото для конкурсів

Мейкап Клуб славиться своїми конкурсами і челенджами, де кожна з нас може перетворюватись на кого захоче. Будь то мавка чи рок зірка - у фантазії нема перешкод. Запорука гарного макіяжу, це ідеальний тон шкіри, який створює ідеальний холст для вашого мистецтва. Гарний тональний засіб це і є база під наш шедевр.

Коли я робила деякі макіяжі, я могла повністю стирати, робити пробні макіяжі і все це потребувало наносити і стирати тональні засоби. Тож дівчата мене зрозуміють: Для таких потреб потрібен дуже бюджетний засіб.

Bless Beauty Blur Skin відповідає головному критерію - БЮДЖЕТНІСТЬ. В мене засіб у відтінку 01Light Beige. Продукт знаходиться у м'якій тубі, як у звичайного крема. Носик - тоненький, через який дуже зручно дозувати продукт, як на спонж/пензлик так і безпосередньо на обличчя. У засобу нема якогось специфічного армоату, або аромату бабусиного комоду. Трошки нагадує звичайний крем.

Текстура тонального засобу доволі щільна, не рідка, але при тому має гарну пігментацію . Продукт гарно розподіляється і тушується.

У мене найсвітлійший відтінок. На фото з носиком можна помітити доволі нейтральний підто, а для моєї шкіри таке необхідно.

Але коли я почала розподіляти на руці вперше - я була шокована. Колір мав жовтизну і це було помітно, але він почав окислюватись , варто мені було тільки почати розподіляти його по шкірі.

Але засобу в мене менше половини, чому ж так ?

Bless Beauty Blur Skin : Засіб який гарно виглядає на фото для конкурсів
Bless Beauty Blur Skin : Засіб який гарно виглядає на фото для конкурсів
Bless Beauty Blur Skin : Засіб який гарно виглядає на фото для конкурсів
Bless Beauty Blur Skin : Засіб який гарно виглядає на фото для конкурсів
Bless Beauty Blur Skin : Засіб який гарно виглядає на фото для конкурсів

Як ми знаємо, що пензлем покриття більш щільне, то ж я вирішила наносити продукт для цього допису - саме ним. Як ви могли побачити на свотчах, засіб стає більш темним, рудим і як для дівчини з світлою шкірою, це стало проблемою.

Але поки не про це. Прошу звернути увагу на моє обличчя, на те в якому стані моя шкіра. Невелику почервоніння, закриті камедони/чорні цятки в невеликій кількості, пігментація, нерівний тон шкіри. Відтінок моєї шкіри має більш холодний відтінок .

При розподілі продукта, який так сильно відрізнявся від мого кольору обличчя, я помітила що він почав зливатися з кольором шкіри.

Це був камінь з серця, бо ще один тональний який на мені окислюєється - мені не потрібен. По ходу тут принцип ВВ крему : засіб здається темнішим, але на справі - підлаштовується під колір шкіри.

Він середньої щільності, гарно розподіляється по обличчю. Він гарно лежить як на базі, так і на "голому" обличчі. Він вирівнює тон, але не прибирає сильні почервоніння, або наприклад синці ( ну для того існує консилер) . Хоча виробник каже що засіб має матовий фініш, я можу сказати що він більш напівматовий і це мені більше подобається. Він трошки підкреслює лущення, але не критично. З кремовими текстурами - товаришує. З сухими теж, але треба почекати коли він підсохне.

Висихає десь за 5 хвилин , але якщо ви не любите чекати - пудра у допомогу.

Жовтий підтон все ж таки трошки лізе, але різниці між шиєю і обличчям - не помітно, то ж це супер.

Засобом користуюсь вже місяць і від нього нічого не повилазило. Демакіяж виконую за допомогую або гідрофільної олії + міцелярного гелю або за допомогою міцелярної води + гелю для вмивання.

Об'єм засобу 30мл. Впринципі достатньо що б ознайомитись і використати до того як він "пропаде" .

Доречі пам"ятаєте мою спробу бути мавкою, колия робила зелену шкіру ? Ось в якості основи використовувала його і він прекрасно змішується з пігментами.