Tanserb

Обновки з Makeup та не тільки )

Обновки з Makeup та не тільки )

Обновочки, які позбиралися за квітень, та за кінець березня, мабуть. Спочатку, покажу свою посилочку з Makeup

Фарба для волосся Garnier Color Sensation #110 – користуюсь цією фарбою вже багато років. Моєму волоссю підходить. Дає непоганий блиск і мені дуже подобається цей відтінок. Він з пшеничним відтінком, такий мені лічить.

Fitforma Замінник цукру. Купую в перший раз. Продовження моїх спроб схуднути, ба за зиму набрала зайві 3 кг. Поки що, ну ніяк в мене не виходить зробити дефіцит калорій , навіть при тренуванні три рази на тиждень 😄 150 грамів замінника. Виробник пише, що він у 10 разів солодше цукру. Ну, побачимо. І натуральний склад. Цікаво спробувати

Обновки з Makeup та не тільки )

Simple Micellar Cleansing Water – про цю міцелярку я дізналась з платформи Makeup Club, вирішила те ж спробувати )

Dr.Sante Cleansing Face Wash Foam – треба була мені бюджетна пінка для вмивання. Ця була по знижці )

Далі вже обновочки зі Спільних покупок з ЕС

Набір Clinique:

Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator – гель для обличчя, який працює 100 годин. Ну, так, принаймні обіцяє виробник. Але для літа цікавий продукт

Clinique Chubby Stick Intense Moisturizing Lip Colour Balm – помада-бальзамчик у відтінку, схожому на ягідний. Ще не пробувала його.

Палетка тіней Kiko. Ну навіщо мені ще одна палетка, так ще і знов у нюдових кольорах?!?! Потрібна, і крапка. 😄 Бо красива. І хочеться її дуже. А нюд - то завжди класика. Ну ви зрозуміли 😂

Ось такі видались обновочки косметосу 😊 Коли я отримала посилку з Makeup, то на пошту прийшов лист, що я маю знижку в 50 грн на наступне замовлення від 400 грн. Спокуслива знижка, тому, скоро до мене буде прямувати ще одна посилка з Makeup 😄 Ох уж ці знижки та пропозиції 😂