wowmom

Ні, подружитися ми з нею не змогли! Викидаю майже цілу помаду, попри те, що колір подобається!

Ні, подружитися ми з нею не змогли! Викидаю майже цілу помаду, попри те, що колір подобається!
Ні, подружитися ми з нею не змогли! Викидаю майже цілу помаду, попри те, що колір подобається!

Привіт, красуні

Потихеньку розбираю свою косметичку з помадами, і, як виявилося, що в мене досить багато засобів для губ, які мені взагалі не подобаються, якими я в житті не користуюся (може тільки для фото, і то...), і які просто займають місце на поличці. Настав час це виправляти.

Тож, сьогодні піде мова про помаду, яка б начебто і не погана (в цілому), але я не фанат подібної формули, тому після цього допису, вона відправляється у смітник. Нажаль, це помада від дуже класного бренду - Ln Pro Matte Lip Fluid.

Ні, подружитися ми з нею не змогли! Викидаю майже цілу помаду, попри те, що колір подобається!

Почну з того, що обрати потрібний віддінок онлайн - це той ще квест, тому що свотчі на сайті і назва віддінку взагалі не співпадає з тим, що ви отримаєте у підсумку.

Наприклад, в мене віддінок 105, який має назву (зазначену на упаковці) - Mauve Mocca. Судячи з цього, я уявляю якийсь холодний коричневий віддінок з ліловою ноткою. Ну це за логікою.

А насправді, ви отримаєте дуже теплий коричнево-кораловий колір.

Заради справедливості відзначу, що віддінок, Слава Богу, мені сподобався, і він класно підходить для мого типу зовнішності, але... але.

Почну з того, що помада, особисто для мене, має дуже неприємний технічний запах. Я вже колись казала, що мій ніс сильно чутливий до всіляких віддушок, тому або це повинно пахнути цукерками/полуницею/ваніллю або не пахнути зовсім.

В цій помаді я відчуваю якийсь запах пластику, або резини. Терпіти не можу.

І, нажаль, навіть після нанесення, неприємні нотки я все одно відчуваю на протязі дня

Друге, і найголовніше, це те, що помада має дуже сухий матовий фініш. Вона одразу ж застигає, і якщо, Боже збав, ви не підготували губи, як слід, то готуйтеся найближчі години відчувати неабиякий дискомфорт.

Для мене це величезний мінус, адже я точно знаю, що матова помада може бути неймовірно красивою, стійкою і комфортною. І бюджетною, до речі.

Наприклад, зверніть увагу на рідкі помади Golden Rose - вони на дві-три голови вище за якістю, незважаючи на те, що вийшли вони на ринок хто зна коли. Років десять назад, так точно.

Хоч я і розумію, що віддінок гарний, і мені пасує, користуватися Ln Pro Matte Lip Fluid я не можу. Мінуси для мене надто вагомі, а тримати помаду заради того, щоб раз на рік зробити фото - ідея не найкраща.

Прощавай, Ln Pro Matte Lip Fluid.

Дякую за увагу 😘