Vikulyk

Скраб, після якого не хочеться наносити крем

Скраб, після якого не хочеться наносити крем
Скраб, після якого не хочеться наносити крем

Люблю все кокосове, а аромат кокосової стружки обожнюю ще з дитинства, тому мене так і зацікавив цей продукт і запах тут дійсно такий, як я про нього мріяла: натуральний, насичений, і переносить десь в теплі краї, на пляж, де ви п'єте кокосове молоко❤️

Доречі склад тут повністю натуральний: кокосова стружка і різні олійки.

Скраб, після якого не хочеться наносити крем

Я знала, що текстура скрабу буде теж, як кокосова стружка, адже читала відгуки, тому зроміло, що такі рихленькі продукти будуть дещо більше смітитись довкола, але мене це не злякало.

Відчуття від використання:

  • Ну звичайно приємно насолоджуватись таким ароматом в душі, тішить, що на тілі він залишається ще довго, бо дуже апетитний.
  • Він досить делікатно скрабує, середній за рівнем жорсткості, може трішки й менше, тому підійде для чутливої шкіри.
  • Змивається добре, не залишає пігменту чи залишків засобу, ванну не фарбує, проте, як після будуть-якого скрабу треба промити душем від часточок.
  • Шкіра після використання не вимагає крему, вона зволожена і ніжна, відчуття, наче скористалась маслом для тіла і воно лежить легесенькою плівочкою, захищаючи шкіру від сухості.

Скраб дійсно хороший і натуральний, він зачаровує ароматом, ніжним скрабуванням і добре зволожує❤️