Христина 🌺

Крем, якому я готова співати оди…

Крем, якому я готова співати оди…

Хто стежить за моїми дописами, той вже знає, що я знайома з атопічним дерматитом. Іронія в тому, що в мене його ніколи не було, та й взагалі жодних алергічних реакцій. Зате моЇ діти відчувають АД сповна від початку холодів і аж до пізньої весни.

В старшої доньки цього року було якось важче, ніж в попередні. Руки були якісь дуже-дуже сухі і червоні. І я ніяк не могла дати ради з тою сухістю.

Якщо минулого року ще легко було, то цього року дуже важко врегулювати правильну мікрофлору шкіри.

Молодшій ще ідеально допомагає Mustela. Старшій нічого: Mustela, a-derma, Weleda...руки були просто жахливо сухі.

Крем, якому я готова співати оди…

Купляла за 390 грн, в принципі, звична ціна для такого роду кремів. Але його там є тільки 30 г.

Крем без запаху. Склад чудовий. В складі декспантенол, який в клітинах шкіри перетворюється на вітамін в5, який саме і зажи і зволожує суху шкіру.

Тюбик металевий, нагадує аптечну мазь. Саме це мені і не подобається, бо важко витиснути, і коли його мало, то протікає по боках. Крем легкий, не жирний, швидко поглинається і не залишає жирної плівки.

Але!!! Крем за 2 дні відновив шкіру, 4 дні- практично ідеальний результат. Використовували 3рази/день.

Я забула зробити фото "до", тому "після" теж нема сенсу викладати. Я просто не думала, що крем так швидко подіє. Але результат дійсно вражаючий.