banmana

Night in Paris від MERMAID

Night in Paris від MERMAID

Крем для рук Night in Paris:

  • Подарує вашим рукам чарівний аромат, що поєднує в собі солодкі ноти вишні, витонченість троянди та зігріваючу теплоту спецій.
  • Збагачений комплексом олій, баттерів та вітамінів, крем глибоко зволожує, живить та захищає шкіру рук від агресивних факторів навколишнього середовища.
  • Натуральні олії манго та ши роблять шкіру оксамитовою на дотик, даруючи їй відчуття ніжності та еластичності.
  • Вітаміни А, Е, С та B5 сприяють відновленню пошкодженої шкіри, знімають почервоніння та заспокоюють подразнення.

Гель для душу Night in Paris:

  • Огорне вас чуттєвим ароматом, що розкривається нотами стиглої вишні, гіркого мигдалю, соковитої сливи, пристрасного жасмину та пряних спецій.
  • Ніжні ПАР делікатно очищають шкіру, не порушуючи її природний баланс зволоженості.
  • Екстракт алое вера живить, зволожує та підвищує еластичність шкіри, нормалізує вироблення себуму.

Особливості:

  • Стійкий аромат, який тримається на шкірі протягом декількох годин.
  • Нагадує аромат парфуму "Морозна вишня" від TSUKERKA.
  • Ідеально підходить для холодної пори року.

Подаруйте собі незабутні візуальні та olfactory враження з колекцією Night in Paris від MERMAID!

Night in Paris від MERMAID

Я тестувала наступні аромати:

  • Daydreamer: квітковий аромат з нотами кави, троянди та ванілі.
  • Feel The Rain: солодкий мандарин, ніжний рожевий перець, екзотичний іланг-іланг, пряний франжипані, ваніль та морозиво.
  • Cashmere: чуттєвий гранат, медова орхідея, романтичний лотос, амбра, фіалка, махагоні та мускус.
  • Boyfriend: прохолодна м'ята, рожевий перець, листя фіалки, ананас, диня, шавлія, каштан, ваніль, кедр та амброве дерево.

Враження:

  • Всі аромати досить стійкі, що дозволяє їм протягом декількох годин дарувати вам приємний аромат.
  • Аромати досить важкі, тому не підійдуть для любителів легких та свіжих парфумів.
  • Вони ідеально підходять для холодної пори року, коли хочеться зігрітися та відчути затишок.
  • Цікаві та незвичайні аромати, які не залишать вас байдужими.

Особливо мені запам'ятався аромат Boyfriend. Він дійсно пахне чоловічим лосьйоном після бриття, що робить його досить цікавим та неординарним.

Загалом, я рекомендую колекцію парфумованих лосьйонів для тіла MERMAID всім, хто шукає стійкий, насичений та оригінальний аромат.