banmana

Moschino Toujours Glamour: Квіткова розкіш на кожен день

Moschino Toujours Glamour: Квіткова розкіш на кожен день

Moschino Toujours Glamour - це набір, який складається з гелю для душу, лосьйону для тіла та мініатюри туалетної води (edt 5ml + shg 25ml + bl 25ml). Це чудовий подарунок для себе або для близької людини, адже він поєднує в собі приємний аромат та делікатний догляд за шкірою. + дуже гарне пакування, як на мене)

  • Аромат:

Toujours Glamour - це квітковий аромат, який зачаровує гармонійним поєднанням конвалії, кардамону та мускусу. Він легкий, свіжий та елегантний, тому ідеально підходить для використання вдень.

  • Початкові ноти: кориця, листя фіалки, червона смородина
  • Ноти серця: жасмин самбак, конвалія, олія кардамону
  • Кінцеві ноти: бензойна смола, геліотроп, гіркий мигдаль, мускус

Мені цей аромат дуже подобається. Він нагадує про весняні квіти з нотками прянощів.

  • Гель для душу та лосьйон для тіла:

Гель для душу добре піниться, дбайливо очищає шкіру та залишає на ній стійкий аромат. Лосьйон для тіла зволожує, живить та пом'якшує шкіру.

Обидва продукти дуже парфумовані, тому аромат залишається на шкірі протягом декількох годин.

Мої висновки:

Moschino Toujours Glamour - це чудовий набір для тих, хто шукає легкий, свіжий та елегантний аромат. Гель для душу та лосьйон для тіла добре доповнюють аромат туалетної води та забезпечують делікатний догляд за шкірою.

Я рекомендую цей набір всім, хто любить квіткові аромати.

Moschino Toujours Glamour: Квіткова розкіш на кожен день
Moschino Toujours Glamour: Квіткова розкіш на кожен день