ДАРÍЯ КÓВАЧ

РОЖЕВА КОРОБОЧКА ЩАСТЯ ВІД MERMADE

РОЖЕВА КОРОБОЧКА ЩАСТЯ ВІД MERMADE

Я безмежно вдячна Mermade за подарунок, за можливість протестувати новинку одною з перших🥹

Я ще так і не дійшла до вітамінної сироватки, а у Вас вже така крута новинка!

Дякую♥️

РОЖЕВА КОРОБОЧКА ЩАСТЯ ВІД MERMADE

Вона не містить мінеральної олії та силіконів!

Допомагає заспокоїти подразнену шкіру, помітно зменшити прояви почервонінь, зробити шкіру більш гладенькою на дотик. Окрім того, рослинні екстракти, що містяться у складі дозволяють відновити водно-жировий баланс шкіри, нейтралізувати вільні радикали, підтримуючи шкіру пружною та відновленою.

Підійде для шкіри схильної до подразнень та почервонінь, для проблемної шкіри, також для сухої шкіри.

(У мене комбі схильна до сухості, а також чутлива, на щастя, не проблемна шкіра)

ЗАЗИРНЕМО В СКЛАД?👀

Cannabis Sativa Seed Water, Aqua, Pentylene Glycol, Propylene Glycol, Coco-Caprylate, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Olivate, Hydroxyethyl Urea, Chamomilla Recutita Flower Extract, Saccharomyces/Xylinum/Black Tea Ferment, Centella Asiatica Extract, Sorbitan Olivate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Parfum, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sodium Benzoate, CI 19140, CI 42090, Limonene, Hexyl Cinnamal.

ГОЛОВНІ КОМПОНЕНТИ

  • Екстракт центелли азіатської відомий своїми протизапальними властивостями, він допомагає зменшити прояви запалень та заспокоїти подразнену шкіру.
  • Екстракт комбучі (чайного гриба) насичений амінокислотами та ферментами, він має чудові антиоксидантні властивості, які захищають шкіру від впливу вільних радикалів та запобігають проявам старіння.
  • Екстракт ромашки лікарської заспокоює шкіру, зменшує прояви почервоніння та відновлює її еластичність.

У Mermade все завжди дууууже красиве і підіймає настрій. А в такий дощ, я летіла за цією крихіткою. Я вже знала, що мені прийде, бо я допитлива 😄

Ну, фірмова рожева коробочка, яка виділяє з усіх бренд-тут годі говорити, настрій одразу +10000

А ця лавандова листівочка у вигляді квитка🥹 і лавандовий папір, все в моїх улюблених кольорах💔

А як щодо сироватки?

Вона в такому ж скляному упакуванні з милою рожевою піпеткою, детальною інформацією і в картонній коробці, що придає особливо презентабельного вигляду.

Сама ж сироватка такого красивого мʼятного кольору, що хочеться її скоріше нанести на обличчя 🥹

Консистенція

Сироватка доволі густа, не розтікається і дуже легко набирається. (Там нижче видно який обʼєм набирається в піпетку)

Аромат як у всіх засобів з центелою і комбучею. Мені дуууже приємний але взагалі не різкий, ледь відчутно його.

А взагалі давайте вже до першого враження 🥰

Звичайно, я напишу ще пізніше, який ефект і результат від використання. Але я вже спробувала і розповім про перше враження.

Відчуття приємні, сироватка абсолютно не липка, швидко вбирається, гарно зволожує і шкіра така велюрова стає на дотик, дуже приємна.

Вона не розтікається, а чекає доки її обережно розподілять. По відчуттях нагадує лосьйон, така ніжна текстура.

Сироватка не залишає блиску на шкірі після вбирання, легеньке сяйво хіба помітно, а ось цього липкого сяючого фінішу як у інших сироватках буває-абсолютно нема.

Аромат приємний ледь відчутний, але згодом вивітрюється.

Ось такий вигляд має повна піпетка, стільки засобу вона вбирає в себе. Подивіться як сяє шкіра😍

Мені здається, це ідеальний продукт для дівчат, що хочуть красиву і доглянуту шкіру.

Я безмежно щаслива, що вона є у мене🥰

Тепер треба якось дійти до вітамінної 👀

ОБІЙМАЮ💌