banmana

Моє ідеальне комбо для губ: Essence та Yves Saint Laurent

Моє ідеальне комбо для губ: Essence та Yves Saint Laurent

Шукаєте ідеальне комбо для губ, яке поєднує в собі комфорт, насиченість кольору та стійкість, але не хочете витрачати багато грошей? Тоді вам сподобається моє поєднання бюджетного та люксового сегменту: Essence Caring Shine Vegan Collagen Lipstick та Yves Saint Laurent Tatouage Couture Velvet Cream!

Я використовую відтінок 201 - Rouge Tatouage з Yves Saint Laurent Tatouage Couture Velvet Cream для насиченого червоного кольору з оксамитовим фінішем, який тримається на губах протягом дня. А для зволоження та делікатного блиску я спершу наношу шар Essence Caring Shine Vegan Collagen Lipstick в відтінку 203.

Моє ідеальне комбо для губ: Essence та Yves Saint Laurent
Моє ідеальне комбо для губ: Essence та Yves Saint Laurent
Моє ідеальне комбо для губ: Essence та Yves Saint Laurent
Моє ідеальне комбо для губ: Essence та Yves Saint Laurent
  • Розкішний дизайн: рельєфний стік з тисненнями у вигляді зірочок та логотипу бренда.
  • Приємний аромат: з ненав'язливими фруктовими нотками.
  • Ніжна кремова текстура: легко розподіляється та лягає на губи невагомим шаром.
  • Делікатний глянцевий фініш: створює покриття середньої щільності.
  • Відмінна пігментація: не потребує нашарування.
  • Зволоження та догляд: містить гіалуронову кислоту та веганський колаген.

Я спробувала 2 відтінки Essence Caring Shine Vegan Collagen Lipstick: 204 з рожевим підтоном, який ідеально підходить для ніжних образів, хоча я не дуже люблю рожеві відтінки, та 203 з нюдовим відтінком.

  • Насичений колір: поєднує в собі інтенсивність пігменту та стійкість.
  • Кремова текстура: легко наноситься без олівця.
  • Оксамитовий фініш: виглядає розкішно та елегантно.
  • Стійкість до 5 годин: не змазується і не розтікається.
  • Зручний аплікатор: забезпечує точне нанесення.
  • Велика палітра відтінків: на будь-який смак.
  • Без шкідливих компонентів: безпечний для губ.

Щодо Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture Lipstick, то я користувалась мінатюрою в червоному відтінку, який мені дуже подобається. А Yves Saint Laurent Tatouage Couture Velvet Cream в мене також в мінатюрі, і це просто ідеальний червоний! Він лягає гарно без олівця, добре носиться і без проблем приємно наноситься.

Це комбо дійсно стало моїм фаворитом! Воно поєднує в собі доступну ціну та чудову якість, а також дає можливість створювати різні образи: від ніжних та романтичних до яскравих та зухвалих.

Спробуйте й ви це комбо, і я впевнена, що воно вам сподобається!