Zera Khaibulaeva

Bourjois Velvet The Pencil Lipstick

Bourjois Velvet The Pencil Lipstick
Bourjois Velvet The Pencil Lipstick

Ох, скільки ж всього цікавого зʼявилося у мене після дня народження.

Сьогодні хочу показати вам такий ніжний олівчик від Bourjois.

Це механічний товстий олівець з матовим фінішем.

Правильніше буде назвати олівцем-помадою.

Відтінок в мене 02. Колір тут, доречі, відповідає кольору упакування. Взагалі, відтінків на сайті бачу багато, було б цікаво познайомитись з ними.

Bourjois Velvet The Pencil Lipstick
Bourjois Velvet The Pencil Lipstick
Bourjois Velvet The Pencil Lipstick

Цей олівчик максимально легко наноситься. Дуже легко контролювати нанесення на контур. Він дуже легко наноситься по всій поверхні губ, рівномірно, не створює полосок. По текстурі дуже мʼякий.

Ще він має насичений пігмент.

Особливо для нанесення губи не готувала. І він їх не підсушив, в мене не зʼявилось корочок. Але, думаю, легкий шар бальзаму не завадить.

Спочвтку мені здалось, що колір за світлий для мене. Але він непогано виглядає на обличчі без макіяжу. Такий собі маленький акцент.

Як бачите, на фото жодної косметики, тільки я, олівчик і мої веснянки☺️

З ним комфортно буде просто вийти на вулицю. Отак навіть просто з олівчиком, він так трохи освіжає обличчя.

Я спробувала нанести блиск, але він зробив губи розовішими. Тут правда ще залежить який відтінок блиску буде, в мене, з рожевим під тоном. Думаю, можна буде бавитись з комбінаціями.

По стійкості- я випила каву, олівчик трохи відбився, але в загальному, він лишається гарним легеньким покриттям на губах. Колір стає від цього мʼякшим. Після іжі потребує повторного нанесення.

Взвгалом, мені він сподобався, хотіла б спробувати в темних відтінках.