Євгенія 👩

#BirthdayTravel

#BirthdayTravel

Всім привіт✌️

Сьогодні свій День Народження святкує найяскравіша квіточка нашого клубу, чудова Лілія - Zhukovka 🌸

Моя люба, я вітаю тебе з твоїм святом ❣️

Нехай твоя дорога життя буде такою ж яскравою, як весела танцювальна вечірка в Бразилії,🤍

Нехай у твоїй душі завжди буде тепло, як під Мальдівським сонцем🌞

А твоє серце буде легким, як пухнаста хмаринка над полями Франції (куди ти обов'язково маєшь потрапити)).

Бажаю тобі міцного здоров'я, як херсонський кавунчик, і живильної енергії, як хвилі на березі Іспанії. Щоб твої мрії стали реальністю, немов розкішні пейзажі на півдні Аргентини.

Розквітай, наче сади в Японії під час весняного цвітіння сакури🩷

Нехай ти завжди знаходишся там, де мрії зустрічаються з реальністю, і кожен момент буде незабутнім, як краса світу, яка розкривається перед тобою. З Днем Народження, мандрівнице!✈️

По-перше хочу сказати, що дуже рада, що встигла потрапити на цю тревел-вечірку, бо блекаут вніс свої корективи в мої плани🙄.

Коли Ліля написала, що потрібно обрати країну, я не замислюючись, обрала Туреччину🇹🇷.

Туреччина – місце моєї душі, я безмежно люблю цю країну. Вона неймовірно красива, колоритна, цікава та яскрава. Люблю природу, людей, їжу, напої, навіть це вологе, задушливе повітря, також люблю).

Туристична Туреччина дуже гарна, але й за межами Анталії та Стамбула є на що подивитися та чому здивуватися. Туреччина дуже різна, але у будь-яких проявах – прекрасна).

Я думаю, що більшість з Вас були у Туреччині та звертали увагу на патріотичність місцевих жителів, оскільки прапор країни можна побачити на кожному кроці – на балконах, магазинах, машинах. та взагалі скрізь). Тому я й вирішила для свого образу обрати саме прапор Туреччини🇹🇷:

Про макіяж:

  • База під макіяж - Maybelline Baby Skin.
  • Тон Maybelline New York Affinitone (03).
  • "Прапор" - рум'яна Lamel (408) + олівчик для губ Bourjois Velvet 02 Amou Rose.
  • Півмісяць/зірка та трохи контур губ - Colour Intense Be Bold (білий).
  • Стрази - Nails Molekula.
  • Губи - Maybelline Vinyl 10 "Lippy" + Bless Beauty Holographic Lip (04).
  • Вії - Max Factor Masterpiece 2 In 1 Lash WOW.

На жаль, зараз мої подорожі на стопі, але впевнена, що після війни моєю першою країною буде саме Туреччина❤️

Zhukovka 🌸 З Днем Народження, сонечко, дякую за запрошення до цієї святкової подорожі, цьом-цьом❤️

Дякую за увагу💕