DARIIAKOVACH

Парфуми Amazing Aroma. Піар чи дійсно класний продукт?

Парфуми Amazing Aroma. Піар чи дійсно класний продукт?

Там безліч номерів, безліч ароматів,які ж обрати? На щастя у них є можливість придбати пробники,набір з 6 і більше ароматів.

Я обирала методом «о,це я люблю і це подобається»

Приїхали мені ці пробники в картонній коробочці і в дешевих пластикових флаконах.. Хоча сам дизайн повномірної пляшечки мені зайшов,лаконічний і привабливий

Користувалась я пів року і тепер розповім що до чого

Парфуми Amazing Aroma. Піар чи дійсно класний продукт?
Парфуми Amazing Aroma. Піар чи дійсно класний продукт?

Розповім про кожного по простому

[2]

Green tea black currant

Аромат зеленого чаю з додаванням варення зі смородиною. Якщо маєте доглядовий засіб з ароматом чаю,то зрозумієте. Легкий,не нав’язливий,не поганий

[3]

Pink tulip

Мій фаворит,можна помітити по затертим літерам) Аромат квітів,не тюльпанів але квітів. Приємний аромат. Не такий,як коли заходиш у квітковий, і дає морозом і квітами в ніс. А приємний аромат,польовий

[4]

Cocoa vanilla

Господи,ідеальний парфюм коли хочеш солодкого,а не можна. Бо задушить будь-кого. Настільки солодкий аромат печива. Хочеться скоріше встромити ніс в каву і забути як страшний сон.

[13]

Patchouli orange

Віддає цедрою. Ніби і нічого такий,але пачулі напачулили такого..аромат вологої соломи. Не для мене він

[18]

Blackberry laurel

Ожина. Просто аромат ожини,приємний ніжний трохи древесний. Мені сподобався

[22]

Tuberose orange blossom

Оці три слова-це дуже приємний квітково цитрусовий аромат. Легкий такий літній,дівчачий. Мені теж в серденько влучив

Отже мої фаворити-це 3,18,22

Але чому ж я досі не купила повномірний флакон?

Вони не стійкі. Я,яка користується Ck ейфорія з 14,просто не можу витерпіти,що аромат тримається максимум 6 годин.

І занадто прості.. просто «ожина»,просто «тульпан»,просто «апельсин». Я люблю розгадувати аромат,а не одразу розуміти,що це і пахнути лиш цим.

Та і трохи мильні вони,дорогим парфумом не «тягне»

Та кожному своє 🤷🏻‍♀️