krislemly

Girlwood | Скраб та маска для губ

Girlwood | Скраб та маска для губ
Girlwood | Скраб та маска для губ

Всім привіт!

Мені здається, будь-яких зволожуючих та доглядових штучок для губ ніколи не буває багато. Губи у мене сохнуть постійно, тому я часто пробую різні бальзами та маски.

Цього разу я вирішила спробувати скраб та маску для губ від бренду Girlwood, щоб комплексно підійти до вирішення проблеми.

Girlwood | Скраб та маска для губ

Відразу хочеться відзначити стриманий та презентабельний дизайн, рожева кольорова гама, лаконічність. Продукт був представлений у рожевій коробочці з картону. На ній вся необхідна інформація, яка може знадобитися.

Футляр скрабу виглядає дуже мило та красиво. До речі, він закривається щільно, тому переживати, що скраб раптово відкриється в косметичці і зламається не доведеться.

Стік щільний, тримає форму, легко викручується.

Аромат у нього ментоловий.

Для зволоження та живлення є кілька масел, а бджолиний віск дозволить захистити губи від втрати вологи.

У продукту велика кількість частинок, що відлущують, візуально схожих на крихту від печива. Частинки невеликого розміру, вони не дряпають шкіру. Я тримаю скраб на губах 3 хвилини, за цей час неприємних відчуттів не з'являється, холодок ментолу я не відчуваю.

Я наношу скраб щільним шаром, не шкодуючи продукту. Потім трохи масажую, розподіляючи скрабуючі частинки на поверхні губ. Потім видаляю скраб серветкою (звичайною, сухою). Жодної липкості або жирної плівки скраб на губах не залишає.

Після всього цього губи готові до подальшого нанесення догляду та/або макіяжу.

Шкіра губ після сеансу скрабування набуває вираженої гладкості та м'якості. З доглядових властивостей відзначаю помірний ефект живлення. У перші хвилини після змивання на шкірі губ помітно невелике сяйво.

Пакування та дизайн засобу подібний до скрабу. Сам футляр виконано в форматі блиску для губ.

Аплікатор має невеликий розмір, але використовувати його зручно. Взагалі він дуже приємний і м'який.

Аромат приголомшливий, мʼятних цукерок. Не нудотний і не надокучливий.

Маска густа за текстурою, досить щільна, є деяка липкість, але наноситься та розподіляється по шкірі легко.

Має білий відтінок, але на губах його зовсім не видно, виглядає просто як прозорий бальзам.

Візуально приховує будь-які тріщини, лущення та інші нюанси. Поверхня губ виглядає ідеально гладкою.

Витримую її хвилин 10 і забираю залишки салфеткою.

До нанесення скрабу та маски у мене були досить сухі і обвітрені губи. Особливо багато лущення на слизовій оболонці.

Після маски буквально сталась магія з губами, вони були дуже м'які і приємні на дотик, немов їх добре відскрабували і наситили маслом. Дрібні тріщини на губах розгладилися, лущення від вітру і холоду повністю зникли, губи навіть стали трохи рожевішими.

Підсумовуючи, з впевненістю можу сказати, що ця парочка на губах спрацювала ідеально.

Результат, звісно, можна оцінити на фото.