Сичова Ганна

Шампунь Daily Care, несподівано вдала знахідка, яка дуже сподобалася моєму примхливому волоссю!

Шампунь Daily Care, несподівано вдала знахідка, яка дуже сподобалася моєму примхливому волоссю!

Добрий день!
В мене далеко не ідеальне волосся. Воне тонке і пухнасте, а постійне фарбування змушує мене ретельно підбирати засоби для догляду.

У сьогоднішньому відгуку хочу поділитися своїми враженнями та розповісти про шампунь для всіх типів волосся H.Q.Beauty Daily Care. Даний засіб мені презентувала подружка і я відразу ж почала його тестувати))) Що хотілося відзначити:

1. Запах - легкий, трав'яний, ненав'язливий, свіжий, тонкий, универсальний аромат. На жаль, цей запах не залишається довго на моєму вимитому волоссі.

2. За консистенцією шампунь не тягучий, прозорий.
3. Піниться добре, при другому підході піна дуже рясна.
4. Змивається досить швидко, не залишаючи відчуття чогось зайвого на волоссі.
5. Промиває м'яко. Шампунь добре очищає волосся та прикореневу зону, при цьому це не агресивне очищення. Протягом кількох днів голова залишається свіжою.

6. Полегшення процесу розчісування. Як правило, після використання шампуню моє волосся заплутане і без бальзаму чи маски ніяк не обійтися. Але після цього можна нічого додатково не наносити.

7. І найголовніше: не пересушує! М'яко поводиться з волоссям, не сплутує, не обтяжує, шкіра голови після нього не відчуває дискомфорту, не свербить, не лущиться:)

Витрата у шампуню мінімальна, об'єму 280 мл вистачить надовго. Він відмінно працює на моїх тонких / пошкоджених волосся. Не лише очищає, а й пом'якшує, надає блиску. Мені сподобався!

Дякую за увагу!

Шампунь Daily Care, несподівано вдала знахідка, яка дуже сподобалася моєму примхливому волоссю!
Сичова Ганна
0
0