Кузя Ю-а

H.Q.Beauty Daily Care Shampoo

H.Q.Beauty Daily Care Shampoo

Я одна ставлю мілліон зірок, коли бренд випускає пробнічки? Це ж так полегшує життя. Звісно, можна, завдяки клубу купляти тепер все більш усвідомлено, проте, так хочеться іноді спробувати засоби. 🥹

Окей, дякую, makeup, що на сайті є пробнічки цікавого мені H.Q. Beauty! Цікавило дві серії, але почну з більш простої, а саме лінійки для щоденного догляду.

Максимально травʼяний аромат. Приємний, тягучий. Проте після миття майже не збірігається. Ідеально для щоденного використання. Не сушить та не викликає подразнення чи лупи.

Шампунь та кондиціонер стануть особливо корисними для догляду за тонким та тендітним волоссям. Адже після використання відчуваю потовщення структури. А особливо тим, хто миє щодня волосся, Ця напевно лінійка буде он топ.

До шампуню входять натуральні екстракти, які заспокоюють шкіру голови та водночас покращують її кровообіг. Для підтримання зволоженості м’якого шовковистого волосся кондиціонер містить екстракти вівса та олію ягід асаї. З повноцінним дуетом засобів ваше волосся завжди залишатимуться слухняними та здоровими.

Щоденний шампунь для всіх типів волосся - H.Q.Beauty Daily Care Shampoo

– освіжає та тонізує шкіру голови;
– делікатно очищає навіть чутливу шкіру голови;
– на 97% складається з натуральних інгредієнтів;
– екстракт глоду заспокоює та надає протизапальну дію;
– екстракт кореня імбиру покращує кровообіг, стимулює ріст;
– екстракт вівса підтримує гідроліпідний баланс, протидіє сухості та ламкості.

Щоденний кондиціонер для всіх типів волосся - H.Q.Beauty Daily Care Conditioner (пробник)

– має натуральний склад на 98%;
– олія ягід асаї покращує еластичність та зміцнює;
– олія пасифлори захищає від окислювального стресу;
– екстракт вівса зволожує та підтримує здорову структуру;
– не провокує жирність та не створює обтяження;
– пом’якшує та полегшує розчісування;
– повертає локонам природний блиск.

Раджу, як і я , пробувати зразочки і переходити на повнорозмірний засіб . Адже, спробувавши дві лінійки, я обрала трошки іншу від H.Q.Beauty, а саме Restore Damaged Hair для пошкодженого. Там дещо інший ефект, що максимально полегшує волосся. Ця краща для частих миттів. Скоро викину огляд 🩷

H.Q.Beauty Daily Care Shampoo
H.Q.Beauty Daily Care Shampoo