Трискіба Яна

Рідкий шовк для волосся, українського виробника Botanioteka

Рідкий шовк для волосся, українського виробника Botanioteka

Довго не було у мене дописів, от трохи захотілось повернутись до клубу - як Мері Попенс, з вітром змін 😀 так погода не дуже для гуляння, тому дома є час, щось сюди написати.

Зараз моє волосся переживає не кращі часи, на ГВ сильні випадіння, сухість кінчиків з неякісного фарбування-експерименту, пористість волосся ніколи не додав "+", ще зі зміною гормонального фону, чутливість і швидка жирність шкіри голови й в наслідок полотна волосся після миття, дуже мені заважає жити то життя, тому побачила в рекомендаціях цю олійку, з гарними відгуками, вирішила спробувати)

І це прямо вау, 1 краплі вистачить на мою довжину, що дуже мене здивувало руки не хочеться одразу помити як з іншими моїми олійками шварскоп і garner, наношу на вологе волосся перед сушінням його, а аромат справді відправляє в спогади в літо, ця смородинка дуже приємна, результат розсипчатого, приємного, пушок сильно не прибере але блискучим волосся зробить, а головніше не жирнить волосся, як інші мої схожі засоби, що зараз для мене найголовніше. Тому я дуже тішуся, що наші бренди такі потужні. Ціна за 30 мл може і не сильно бюджетна, але розхід 1 краплею мені вистачить надовго.

Фото на волоссі, 1 краплі що тече по руці, і складу додаю.

Дякую за увагу, мирного тихого дня нам усім💫

Рідкий шовк для волосся, українського виробника Botanioteka
Рідкий шовк для волосся, українського виробника Botanioteka
Рідкий шовк для волосся, українського виробника Botanioteka
Рідкий шовк для волосся, українського виробника Botanioteka
Трискіба Яна
10
Підписники
0