Lytvynenko

Nobile 1942 La Danza delle Libellule

Nobile 1942 La Danza delle Libellule

Nobile 1942 - це італійський бренд парфумерії, заснований у 1942 році у місті Канеллі (Провінція Брешія).

Знайомство з брендом почалося з відливантика 5 мл. гурманського аромату "La Danza delle Libellule" (Танець стрекоз). Це ніша, випущена у 2012 році.

Думаю, назва може вказувати на натхнення від легкості і грації стрекоз, що відображає характер аромату.

Це смачний, теплий аромат, що буде солодким, але свіжим десертом одночасно 🥮

Nobile 1942 La Danza delle Libellule
Nobile 1942 La Danza delle Libellule

Тип аромату: квіткові, фруктові


Початкова нота: Бергамот, Червоне яблуко
Нота серця: Білий кедр, Кориця
Кінцева нота: Ваніль, Кокос, Мускус

Аромат відкривається яскравою грою бергамоту, який розкривається з виразним відтінком червоного, злегка кисленького та свіжого яблука, нагадуючи літній сад під яскравим сонцем. Поступово серце парфуму розкривається з білим кедром, що створює відчуття затишку і стабільності, і відтінок кориці, який додає глибини і тепла. Нарешті, в завершенні, ванільні ноти ніжно поєднуються з ледве відчутним кокосом і м'яким мускусом, створюючи спокусливу атмосферу.

Залежно від температури шкіри та оточення я відчуваю то ванільно-яблуневий пиріг, що має кисло-солодкий присмак запеченого яблука з корицею; 🍎 то ніжний, теплий зефірно-цукерковий якийсь повітряний крем 🤤 Це однозначно щось делікатно-пряне, апетитне та затишне!

Чисто жіночий аромат.

Стійкість: середня, на моїй шкірі 4-5 годин лунає. На одязі трохи довше тримається.

Шлейф помірний, не нахабний, не задушливий.

Сезон: я б сказала, що підходить на круглий рік, та більш органічно і "в тему", як на мій смак, на осінь.

Раджу, якщо полюбляєте аромати солоденької випічки, кондитерської та фруктових нот.