Vikulyk

#testmakeupclub боксик, від якого моє волосся в захваті

#testmakeupclub боксик, від якого моє волосся в захваті
#testmakeupclub боксик, від якого моє волосся в захваті

Почну з того, що всі засоби дуже сильно мені сподобались і повністю підійшли тонкому, пористому і в'юнкому волоссю❤️

Шампунь тут доволі незвичний, він такий густий, текстура нагадує бальзам.

#testmakeupclub боксик, від якого моє волосся в захваті
#testmakeupclub боксик, від якого моє волосся в захваті

Проте він дуже добре піниться і відчуття, наче огортає густою піною весь волосяний покров.

Волосся в мене було з масляною масочкою і він дуже гарно промив до абсолютної чистоти, воно таке свіже.

В мене себорейний тип шкіри, але шампунь підходить мені ідеально, і вредна шкіра почувається комфортно😍

Також хочу замітити, що чистота зберігається довго і довжина не пересушена.

Мабуть це мій улюблений шампунь тепер!!!

Далі йде змивна сироватка. Тут доволі рідка текстура, вона прозора, розприділяється по локонах легко, проте потрібно акуратно наливати на руки.

Наношу на вологе, вимите після шампуню здушене від води волосся на 2-3 хвилин і змиваю.

Вже відчувається хороша гладкість і шикарний аромат.

Золота масочка-це услада для очей, така гарна, цей візуал зразу збільшує радість від використання 😍

Після того, як змиваю сироватку наношу масочку хвилин на 5-15 і змиваю.

Вона досить поживна, робить волосся гладким, блискучим і наповненим..

Тут є трішки обтяження, але воно просто ідеальне, те, що треба, волосся не маслянисте і не тьмяне.

Пакетика вистачить на 2-3 рази

Ще одна масочка, проте не змивана.

Ну тут я вже дійснопочала переживати за обтяження, думаю "незмивна маска", точно зробить моє волосся масляним, але ні! Ще один ідеальний продукт, який круто зволожує, волосся ще більш блискуче, слухняне, дисципліноване і круто розчісується. Я наносила на вологе волосся, коли сушила і майже на сухе, коли воно в мене висихало природнім способом, проте у двох випадках маска добре ввібралась.

Дуже зручно, що можна використовувати, як термозахист.

Використовувала 3 рази і ще трішки залишилось.

На фото волосся після всього догляду, яке уже мені подобається, адже воно блискуче і добре зволожене, а фото зправа-після нанесення сироватки і воно стало ще гладшим і кращим, дуже подобається і підходить цей догляд ❤️

Ці засоби на мою думку-шикарні! Ними настільки приємно користуватись, ці текстури, аромати, просто кайф, доречі запах довго тримається і я цьому щиро рада❤️

Щодо відновлення? Останній раз я дуже мучила своє волосся укладкою і думала: ну навіть ця лінійка мене не врятує і буде страшно глянути, але ні-все чудово, волосся виглядає кращим, ніж після минулого догляду 🥰

Тому я дуже рада цим засобам, я вважаю, що кожна дівчина, якщо має змогу і таке вредне волосся, як в мене-повинна себе ним потішити, бо це щось!

Не можу заспокоїтись, наскільки це моє, вибачайте за диферамби, але душа вимагає 😁