Кузя Ю-а

Barbers Sacramento Premium Shower Gel

Barbers Sacramento Premium Shower Gel

Подбала я про свого сина, що дорослішає на очах, та ж поповнила його догляд новими, вже чоловічими засобами від Barbers.

Читала дуже багато позитивних відгуків, та й бренд чудовий і ... я вгадала. Адже і аромати, і текстури сину дуже сподобались.

Дещо раніше, я вже розповідала про пасту для моделювання волосся , а саме тут https://club.makeup.com.ua/post/36291/ . Нічого не змінилось, малий іі використовує щодня і дуже задоволений. А зачіски - ідеал!

Підемо далі! Гель для душу. Sacramento 💙

Одразу кажу - це чудовий подарунок і для синочків, і для чоловіків.

Гель для душу бренда Barbers - продукт, який забезпечує м'яке очищення шкіри тіла. Він збагачений екстрактом сандалового дерева і грейпфрута.

Аромат: стриманий по піраміді, але гучний. Дерево, сандал, мужність. Дуже гарний аромат. Син сказав, що це просто супер. Як він в хотів! 🥹 Матуся вгадала!

Завдяки комплексному впливу інгредієнтів засіб відновлює, підвищує тонус, усуває лущення і зменшує подразнення.

Дуже стильний дизайн упакування з дозатором-помпою, що робить витрату економною, а використання - зручним. Це мега плюс, адже всі гелі, що раніше куплялись без помпи виливались сином за тиждень на себе! А тут - реальна економія!

🟢 Гель не сушить шкіру, не викликає подразнення та алергії! Як мама - плюсую на максимум за цей бренд!

Гель, по текстурі приємної густини, прозорий. Та двох натисків помпи вистачає для очищення всього тіла. Аромат у ванній після прийому душу - фантастичний!

Особливості Barbers Sacramento Premium Shower Gel:
- олія грейпфрута насичує клітини вологою, живить цінними речовинами і заспокоює;
- екстракт сандалового дерева тонізує і регенерує епідерміс;
- ніжно очищає шкіру від забруднень і себуму;
- усуває лущення і подразнення;
- дарує відчуття чистоти і свіжості;
- для всіх типів шкірного покриву.

Barbers Sacramento Premium Shower Gel
Barbers Sacramento Premium Shower Gel
Barbers Sacramento Premium Shower Gel