Швець Карина🤍

Barbers | Sacramento Premium Shower Gel

Barbers | Sacramento Premium Shower Gel

Привіт ще раз! Нещодавно мій хлопець обзавівся новим гелем для душу від Barbers (я вже робила огляд на їх шампунь - https://club.makeup.com.ua/post/36123/ ).

Так як шампунь залишив в цілому доволі позитивні враження, то я вирішила взяти йому ще і гель для душу.

І не прогадала)

Barbers | Sacramento Premium Shower Gel

Пляшка обʼємом цілих 500 мл, яких вистачить на пару місяців так точно - дуже економно.

За формою вона нагадує пляшку шампуню, але ця більш «пузатенька») оснащена дозатором, що спрощує користування продуктом і робить його ще більш зручним.

Але про що я хочу вам більше всього розповісти, так це про його аромат.

Поєднання сандалу і грейпфруту - це нереально! Цитрусова гірчична грейпфруту майже не відчувається, лише злегка і дуже ніжно, а от сандал… аромат гелю - справжній унісекс, він дуже ніжний і яскравий водночас, при цьому він так ніжно огортає тебе під час душевих процедур🤤 я справді в повному захваті і навіть не знаю, як максимально точно описати цей запах, тому що його треба тільки відчути)

До речі, він ще й залишається на шкірі після душу, сидить близько і відчувається лише при тісному контакті🫂 але він настільки приємний, що хочеться нюхати знову й знову (як мінімум мені🤭)

🪵Aqua (Water) - розчинник і основний компонент.

🪵Sodium Laureth Sulfate - поверхнево-активна речовина, піноутворювач та очисник.

🪵Cocamidopropyl Betaine - поверхнево-активна речовина, яка забезпечує піну та очищення, зменшуючи подразнення шкіри.

🪵Coco Glucoside - нежирна поверхнево-активна речовина, що м'яко очищує шкіру.

🪵Glycerin - вологозберігаючий компонент НЗФ

🪵Sodium Olivoyl Glutamate - амфотерна поверхнево-активна речовина, яка зменшує подразнення.

🪵PEG-7 Glyceryl Cocoate - емульгатор

🪵Sodium Chloride - сіль, регулятор вʼязкості

🪵Cocamide DEA - піноутворювач та стабілізатор.

🪵Polyquaternium-7 - полімер, який надає зволоження та помʼякшення

🪵Santalum Album (Sandalwood) Wood Extract - екстракт сандалового дерева, який має ароматичні та заспокійливі властивості.

🪵Panthenol - зволожує та заспокоює

🪵Parfum (Fragrance)

🪵Citrus Paradisi (Grapefruit) Essential Oil - ефірна олія грейпфрута, яка має освіжаючий аромат та антибактеріальні властивості.

🪵Methylchloroisothiazolinone та Methylisothiazolinone - консерванти

🪵CI 42090 та CI 19140 - харчові барвники

Текстура у гелю доволі ріденька, вона помірно розтікається.

Він дуже класно піниться і легко змивається, не залишаючи по собі ніякої плівки. Саме тому у мене теж рука тягнеться до цього гелю, бо він дуже комфортний у використанні (мій нинішній, наприклад, трохи важкувато змивається, в той час як Barbers - дуже легко). Ну і через аромат, звичайно ж)

Також ні я, ні хлопець не помітили значного пересушування шкіри від цього гелю для душу, що теж є приємним бонусом.

Гель для душу Barbers Sacramento залишив у мене виключно позитивні враження, я не знайшла для себе ЖОДНОГО нюансу - все в ньому гармонійно, зручно і комфортно. Аромат взагалі мене підкорив, я готова повторювати продукт лише заради нього) але з цікавості спробуємо гелі бренду з іншими запахами, аби знайти той самий ідеальний🫂