Швець Карина🤍

BARBERS | Чоловічий шампунь для щоденного миття голови

BARBERS | Чоловічий шампунь для щоденного миття голови

Так як мій хлопець працює ветеринаром на фермі з 🐄, то в нього підвищена гігієна в цілому і іноді голову доводиться мити навіть двічі на день (і зранку, і ввечері).

Мені хотілося обрати для нього шампунь, який був би без силіконів, гарно промивав шкіру голови від різного роду забруднень і був зручним у використанні. Таким чином вибір пав на засіб від українського бренду Barbers.

BARBERS | Чоловічий шампунь для щоденного миття голови

Мені подобається дизайн пляшки - віна доволі ергономічної форми, зручно переноситься і транспортується (що є важливим), а також оснащена якісним дозатором, який не тече, щільно закривається та не розкручується сам по собі.

Консистенція шампуню гелева, середньої густоти (форму не тримає).

Хлопець має коротке волосся (класична чоловіча стрижка, не знаю, скільки там см довжини, не більше 5-7), і на таку довжину він використовує 4 натиски дозатору.

Ще один плюс даного шампуню - він пахне доволі делікатно, не має їдкої мутної віддушки, яку зазвичай додають в чоловічі шампуні. Після миття волосся пахне просто свіжістю, милом, при цьому не сильно інтенсивно та не дратуюче.

Шампунь має середнє піноутворення - він комфортно промиває шкіру голови, але не дає густої пінної шапки під час процедури.

💆‍♂️Aqua: Вода - основний розчинник

💆‍♂️Sodium Laureth Sulfate: аніонна ПАР

💆‍♂️Coco Glucoside: мʼяка ПАР з кокосової олії

💆‍♂️Sodium Olivoyl Glutamate: ПАР з оливкової олії

💆‍♂️Sodium Chloride: загусник, регулятор в'язкості.

💆‍♂️PEG-7 Glyceryl Cocoate: Емульгатор

💆‍♂️Cocamide DEA: Поверхнево-активний агент

💆‍♂️Glyceryl Oleate: Емолент

💆‍♂️Hydrolyzed Wheat Protein: Протеїн пшениці, який може зміцнювати та живити волосся.

💆‍♂️Hydrolyzed Wheat Gluten: Глютен пшениці, який може зміцнювати волосся та підвищувати його еластичність.

💆‍♂️Polyquaternium-44, Polyquaternium-7: Полімери,які згладжуючи і зволожують волосся, помʼякшують його

💆‍♂️Piroctone Olamine: Антифунгіцидний компонент

💆‍♂️Amodimethicone: Силікон, який додає блиск та поліровку волоссю.

💆‍♂️Trideceth-12: Емульгатор

💆‍♂️Cetrimonium Chloride: Поверхнево-активний агент, який полегшує розчісування волосся та зменшує статичну електрику.

💆‍♂️Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract: Екстракт водоростей, який може живити та зміцнювати волосся.

💆‍♂️Salvia Officinalis (Sage) Extract: Екстракт шавлії, який може зменшувати лупу та стимулювати ріст волосся.

💆‍♂️Panthenol: Про-вітамін В5, який зволожує та зміцнює волосся.

💆‍♂️Caffeine: Кофеїн, який може стимулювати ріст волосся.

💆‍♂️Cymbopogon Citratus (Lemongrass) Essential Oil: Ефірне масло лемонграсу, надає приємний аромат та має антисептичні властивості

💆‍♂️PEG-150 Polyglyceryl-2 Tristearate: Емульгатор

💆‍♂️Laureth-3: Емульгатор

💆‍♂️Dipropylene Glycol: Розчинник та зволожувач

💆‍♂️Methylchloroisothiazolinone та Methylisothiazolinone: Консерванти

💆‍♂️Citric Acid: Регулятор pH,🤍

💆‍♂️Parfum: Ароматизатор

Після миття волосся чисте, скрипуче - шампунь класичний сульфатник. При цьому воно не пересушене і по відчуттях доволі мʼяке, а не жорстке, як мочалка.

Я також пробувала засіб на своєму волоссі заради експерименту - ефект був подібний: гарно очищена шкіра, але мʼяке волосся навіть без бальзаму/кондиціонеру. Це великий плюс формули засобу - хлопець обожнює, коли волосся добре очищене і не пересушене (і я також люблю потім гладити мʼякеньке волосся, а не їжачка 😉)

Мій суджений має жирний тип шкіри голови - в нього корені брудняться вже через добу після миття голови з будь-яким шампунем. Тут претензій не маємо, адже шампунь не здатен самостійно врегулювати себовиділення, це закладено генетично. Але все ж таки мені здалося, що в нього корені стали бруднитись трооооошечки повільніше (можливо такий ефект має маленька кількість силікону у складі, яка не сильно обтяжує волосся і відповідно воно менше брудниться).

На моєму волоссі ефект свіжої голови також протримався в нормальних часових рамках - півтори доби (мию голову через день).

Так як в цьому пості приймав участь і мій коханий, тож і висновки ми сформулювали разом.

Як на мене, то шампунь доволі достойний, починаючи від дизайну і закінчуючи складом та очисними властивостями.

Коханому в користуванні також сподобався: спершу звикав до меншого піноутворення, ніж в його попередньому шампуні, проте це справа звички і наразі він з задоволенням користується шампунем щодня.

Мені здається, що це краще ніж мас-маркет як мінімум по дизайну, тим паче у Barbers також є набори на різний смак, тому якщо необхідний подарунок для друга, колеги - можна сміливо роздивитися такий варіант. Практично, корисно і гарно😊