diavishe

+1 знахідка для об'єму вій

+1 знахідка для об'єму вій

Від денного до вечірнього макіяжу - туш для об'єму відмінно підходить для будь-якого образу, тому я була дуже рада отримати можливість затестити туш з подарункового боксика від Lamel ✨

Мої враження:

Стильний дизайн 😱

Дизайн туші заслуговує окремого лайку 👍, бо цей рефлективний напис робить продукт дуже вишуканим та стильним. Яскрава та рожева 💕 упаковка, яку одразу хочеться ближче роздивитись.

Нанесення ☝️

Ось вже 3 чи 4 раз поспіль я беру одну й ту ж туш від Essence, мені дуже подобається її ефект за рахунок дуже густої текстури.

Чесно кажучи, при першому нанесенні туші від Lamel, я була трохи здивована, адже вона так само гарно справилась з ефектом об'єму.

В цієї туші консистенція легка, але попри це, вона робить вії достатньо густими, не залишає відчуття важкості на віях і не обтяжує їх.

З незначних мінусів є те, що вона швидко застигає, що іноді ускладнює процес нанесення 🙃

Окрему увагу хотіла б приділити щіточці, адже вона дуже рухома та за рахунок такої форми гарно розкриває очі. Також, нею зручно покривати війки від кореня до кінчика.

Для мене, це як раз той вид щіточки до якого треба звикнути, бо форма пісочних часів в тушах зустрічається нечасто.

Як відчувається у носінні 👀

Протягом цілого дня вона добре тримається на віях і великий + що вона не осипається.

Також помітила, що туш не втрачає свій насичено-чорний колір протягом носки.

Вона легко змивається, що є + у демакіяжі очей без подразнення, та не робить шкоди для шкіри навколо очей 🫧

Загалом, туш Oversize мені сподобалась ❗️

В котрий раз переконуюсь що українські виробники вміють робити дійсно якісні продукти! 💛