Швець Карина🤍

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Привіт! Сьогодні буде величезний огляд на тестову серію доволі таки популярних засобів бренду. Розберемо склад, дію, ефект на волоссі та загалом всі «за» і «проти». Розповім про свої враження і чи повторила б я дані засоби знову.

До тестувального набору входили такі продукти: шампунь, змивна сироватка, незмивна маска і змивна маска (та сама, жовтенького кольору). Всі засоби спрямовані на відновлення пошкодженого волосся, наповнення його новими «життєвими силами».

Моє волосся не надто пошкоджене, адже воно натуральне і не фарбоване, але сухість кінчиків присутня завжди (як і жирність коренів).

Розпочнемо по порядку.

#testmakeupclub

Виробник зазначає, що в складі є цераміди, але їх там немає) ну то таке. В шампуні ці компоненти навряд чи чимось допоможуть.

Насправді, якщо бути чесною, цей шампунь нагадав мені, знову ж таки, Керастаз з минулого тестування і Бонд Ріпеа.

Всі троє плюс-мінус схожі за текстурою та ароматом (насичений, парфумований, приємний). Склади також відносно схожі.

Це і не дивно, адже всі три бренди відносяться до одного концерну і, хоч я не поглиблювалась у деталі, але на 99% впевнена, що виробляються на одному заводі 😉

Конкретно даний шампунь містить в собі амінокислоти, але як правильно вже було зазначено, що вони в складі стоять після віддушки, а значить, їх концентрація дуже низька. Також він на відносно мʼяких ПАР, а отже і очищення буде відповідне.

🟤Aqua / Water / Eau: Вода

🟤Sodium Cocoyl Isethionate: Аніонний поверхнево-активний засіб

🟤Disodium Laureth Sulfosuccinate: Аніонний поверхнево-активний засіб

🟤Glycol Distearate: Емульгатор та зволожувач.

🟤Sodium Lauryl Sulfoacetate: Аніонний поверхнево-активний засіб

🟤Sodium Lauroyl Sarcosinate: Аніонний поверхнево-активний засіб

🟤Glycerin: Гліцерин, зволожувач і компонент НЗФ

🟤Parfum / Fragrance

🟤Decyl Glucoside: Неіонний поверхнево-активний засіб

🟤Cocamidopropyl Betaine: мʼякий поверхнево-активний засіб

🟤PPG-5-Ceteth-20: Емульгатор та зволожувач.

🟤Coco-Betaine: мʼякий поверхнево-активний засіб

🟤Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer: Силікон, який захищає волосся від пошкоджень та зберігає його блиск.

🟤Amodimethicone: Силікон, який захищає волосся від пошкоджень та надає йому блиск.

🟤Citric Acid: Лимонна кислота, регулює pH

🟤Sodium Hydroxide: Гідроксид натрію, регулює pH.

🟤Polyquaternium-7, Polyquaternium-10: Полімери, які зміцнюють волосся та роблять його більш слухняним.

🟤Carbomer: Загусник

🟤Sodium Benzoate: Консервант

🟤Sodium Chloride: загусник

🟤PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol: Зволожувачі та емульгатори.

🟤Arginine, Salicylic Acid, Benzoic Acid, Polysorbate 21: інші активні речовини, що допомагають очищувати та зволожувати волосся

🟤Trideceth-6: Емульгатор

🟤Linalool, C12-13 Alketh-23, C12-13 Alketh-3: Ароматичні речовини

🟤Glycine, Serine, Tyrosine, Cetrimonium Chloride, Glutamic Acid: Амінокислоти, які можуть зміцнювати волосся та шкіру.

🟤Phenoxyethanol: Консервант

Шампунь густий, білого кольору, і він (знову ж таки, як і попередні згадані мною шампуні😉) дає дууууже багато густої і пишної піни з невеликої горошини. Під час другого намилення взагалі потрібна зовсім маленька крапелька засобу на всю площу шкіри голови. Але тут є нюанс - щоб добре його спінити, треба наносити прям на дуже мокре волосся, або в процесі трохи додавати води.

За рахунок цього витрата засобу просто мінімальна, мініатюрки на 100 мл вистачить точно надовго.

Це сироватка, яка призначена для змивного використання. Її потрібно нанести на вологе волосся, попередньо віджавши його від води і розділивши на дві секції. Трохи втерти у волосся і лишити на 2-3 хвилини, після чого змити.

Таким чином це виходить типу як бальзам-кондиціонер)

🟤AQUA/WATER/EAU: Вода

🟤GLYCERIN: Гліцерин, зволожувач, компонент НЗФ

🟤PROPYLENE GLYCOL:розчинник та зволожувач.

🟤GLYCINE: амінокислота

🟤CITRIC ACID: регулює pH

🟤PARFUM/FRAGRANCE

🟤PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL: Емульгатор та зволожувач.

🟤HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLIZED WHEAT PROTEIN: Протеїн з пшениці, який зміцнює волосся.

🟤CETRIMONIUM CHLORIDE: зменшує статичну електрику та полегшує розчісування

🟤POLYSORBATE 20 і POLYSORBATE 80: Емульгатори

🟤PHENOXYETHANOL: Консервант

🟤SODIUM HYDROXIDE: регулює pH.

🟤GLUTAMIC ACID, QUATERNIUM-80, ARGININE, SERINE, TYROSINE: Амінокислоти, які можуть зміцнювати волосся та шкіру.

🟤HYDROXYPROPYL GUAR і HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE: Зволожувачі

🟤LINALOOL: Ароматична речовина

Текстура у засобу рідка, прозора, трохи відчувається гліцеринова маслянистість, але не жирність.

Я пробувала використовувати комбінацію шампунь+сироватка, і мені, відверто кажучи, не дуже сподобалось. Волосся було сухішим, ніж зазвичай, воно дуже важко розчісувалось - після сушки я взагалі була схожа на домовєнка Кузю🤓 памʼятаєте його?

Тож в соло використанні моєму волоссю цей засіб не підійшов, лише в комплексі з маскою або з іншим бальзамом/кондиціонером. Або, як варіант, для мого волосся краще використовувати цю затанцювати сироватку ПЕРЕД шампунем (по принципу пре-шампуню).

Витрата, до речі, не надто економічна, мені потрібна хороша така порція цієї сироватки (при тому, що я наношу лише на кінчики).

Для мене це зірочка тестувального набору і засіб, який я хотіла спробувати більше за всі інші.

Спойлер - не дарма🤭

Чесно, склад в неї не відповідає ціні, звичайно - також вже дівчата сто разів зазначили, що там силікони і емоленти по суті, ну і все) але в цьому її краса і є. Жирні спирти і силікони заповнюють кутикулу волосся і трохи згладжують її, додаючи блиску і мʼякості.

🟠AQUA / WATER / EAU: Вода

🟠CETEARYL ALCOHOL: Жирний спирт, зволожувач та емульгатор.

🟠MICA: натуральний мінерал, який додає блиск і сяйво.

🟠BEHENTRIMONIUM CHLORIDE: полегшує розчісування волосся.

🟠AMODIMETHICONE: Силікон, який захищає волосся від пошкоджень та надає йому блиск.

🟠CI 77891 / TITANIUM DIOXYDE: Титановий діоксид, пігмент, який надає білий колір.

🟠PHENOXYETHANOL: Консервант

🟠ISOPROPYL ALCOHOL: розчинник.

🟠HYDROXYETHYLCELLULOSE: Загусник

🟠CI 77491 / IRON OXIDES: жовтий пігмент

🟠PROPYLENE GLYCOL: зволожувач та розчинник.

🟠PEG-150 / DECYL QLCOHOL / SMDI COPOLYMER: Полімер, який може мати зволожувальні властивості.

🟠LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE: Ароматичні речовини

🟠TRIDECETH-6: Емульгатор

🟠CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE: Антисептик, що захищає від бактерійного росту.

🟠CITRIC ACID: Лимонна кислота, регулює pH.

🟠CETRIMONIUM CHLORIDE: Поверхнево-активна речовина, яка полегшує розчісування волосся.

🟠CHENOPODIUM QUINOA SEED EXTRACT: Екстракт насіння квіноа, який зміцнює волосся.

🟠HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZED WHEAT PROTEIN: Протеїн з пшениці, який зміцнює волосся.

🟠PARFUM / FRAGANCE

Маска жовтого кольору з шимером, доволі щільна і тримає форму.

Нам було надано пʼять сашеток по 15г, в загалому 60 г продукту.

На свою довжину до лопаток я використовую половину сашетки, тобто 7,5 г. Цього вистачає, щоб покрити кінчики і отримати бажаний ефект.

Єдиним мінусом продукту став запах - маска пахне мені аміачною фарбою 🤪 але не надто інтенсивно, тож це можна пережити, тим паче що на волоссі аромат не залишається.

Тут моє волосся на другий день після комбінації шампунь+маска+ незмивна маска. Я передивлялась ці фото і думала «яке ж красиве, таке гладеньке і блискуче, видно навіть здалеку». Думаю, що ви погодитесь з тим, що маска дає шикарний візуальний ефект. Ну а для оцінки накопичувальної дії треба покористуватися продуктом хоча б місяць-півтора.

Але я ставлю їй лайк і хотіла б собі у повному розмірі цю зірочку 💫

Незмивна маска-крем, яку потрібно наносити в якості завершального етапу.

Такі засоби я наношу лише на вологе волосся, тому що при нанесенні на сухе вони мені роблять сосульки на голові, а я маю і так жирну шкіру і швидке забруднення.

Чесно сказати, я її так до кінця і не зрозуміла🤷‍♀️ моє волосся що з цією незмивно маскою, що без неї виглядає і почуває себе однаково.

🟤AQUA/WATER/EAU

🟤ISOPROPYL MYRISTATE: емолент

🟤DIMETHICONE: Силікон, який створює захисну бар'єрну плівку на шкірі та волоссі.

🟤AMODIMETHICONE: Силікон, який захищає волосся від пошкоджень та додає йому блиск.

🟤TRIETHANOLAMINE: Регулює pH та може використовуватися як емульгатор.

🟤PHENOXYETHANOL: Консервант

🟤CARBOMER: Загусник

🟤POLYQUATERNIUM-4: Полімер, який може зволожувати волосся та полегшувати розчісування.

🟤POTATO STARCH MODIFIED: Модифікований крохмаль, який має зволожувальні властивості.

🟤HYDROXYPROPYL GUAR: Зволожувач

🟤BEHENTRIMONIUM CHLORIDE: Поверхнево-активна речовина, яка полегшує розчісування волосся.

🟤ARGININE, SERINE, TYROSINE, GLYCINE, GLUTAMIC ACID: Амінокислоти, які можуть зміцнювати волосся та шкіру.

🟤TRIDECETH-6: Емульгатор

🟤ISOPROPYL ALCOHOL: розчинник.

🟤CETRIMONIUM CHLORIDE: Поверхнево-активна речовина, яка полегшує розчісування волосся.

🟤LINALOOL, COUMARIN, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE: Ароматичні речовини

🟤CITRIC ACID: регулює pH.

Виробник зазначає, що маска забезпечує термозахист, а отже хоч щось вона та й робить з моїми пасмами - захищає їх від фену, адже я ще та любительські посушити на максимальній температурі, щоб пошвидше 🤪

Та в підсумку саме цей засіб на мене не справив по факту зовсім ніякого враження.

Пахне, до речі, дуже приємно і схоже на шампунь.

Ось тут показую ефект на волоссі від застосування всіх 4 продуктів: шампуню, змивноі сироватки, золотистої маски та незмивної сироватки.

Воно блискуче, живе і мʼяке, переливається і розсипається. Але я помітила, що з цією серією мої корені швидше брудняться і їм потрібне щоденне миття (а я звикла мити голову через день, бо якщо кожного дня, то можна зійти з розуму).

Тому на повтор у повнорозмірі я б собі придбала лише золотисту маску, але враховуючи її склад/ціну, можна знайти альтернативу дуже легко (в тому ж Ельсев маски нічим не гірші).

А шампунь також схожий на інші, тож повторювати його не бачу сенсу.

В принципі я рада була спробувати ці засоби, але враження лишились, знаєте, такі: догляд як догляд. Нічого специфічного ця лінійка мені не зробила) можливо на більш пошкодженому волоссі працює краще.

Але золотиста маска все одно 🫶