falafelka01

Bobbi Brown

Bobbi Brown
Bobbi Brown

Vitamin Enriched Face Base - про неї не говорив лише лінивий. Перший і єдиний продукт з цієї категорії котрий я спробувала, тому порівнювати немає з чим. Дуже добре розподіляється по обличчю, вбирається і все в цьому дусі, після нанесення шкіра на вигляд дещо пружніша, але в моєму випадку це не особливо впливає на результат макіяжу, базу використовую після свого повсякденного догляду, на комбі шкірі, можливо, на сухій і нормальній результат більш очевидний. Аромат трохи тумач (цитрусовий, напевно грейпфрут), в спекотну погоду дуже надокучливий. Суттєвої різниці з базою/без бази для мене немає, спробувати було цікаво, продукти якісний і такий трохи експенсів))

Long-Wear Cream Shadow Stick - наче і нічого особливого, а результат завжди тішить. Відтінок голден пінк дуже схожий з їх же хайлайтером. Наношу з стіка, розподіляю пальцем, швидко, зручно, красиво. По стійкості приблизно як тіні мейбелін. Придивляюсь до інших відтінків з колекції. В міні-версії, як в мене, не так багато продукту, але й використовується не дуже швидко.

Bobbi Brown
Bobbi Brown